От: Бар "Наздраве"
Айде БАРовци...изчака ми се чакалото
Отварям бара с една студена биричка.
Наздраве !
Айде БАРовци...изчака ми се чакалото
Отварям бара с една студена биричка.
Наздраве !








Тук са 39 потребители онлайн. 0 потребители и 39 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар