Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
    Тука сме бре . С Франко Неро Кольо правихме една порта .... а вие сте изписали 5-6 страници много продуктивни сте били
    Попеску отива на баня пък после пак ще се появи да ви реква наздраве
    Наздраве
    Наздраве, Деде!
    Айде, че водкен се сгрея!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER
      Тука сме бре . С Франко Неро Кольо правихме една порта .... а вие сте изписали 5-6 страници много продуктивни сте били
      Попеску отива на баня пък после пак ще се появи да ви реква наздраве
      Наздраве
      Аз да ти кажа Наздраве сега, пък после след банята пак

      Саше небой се и бат ти Марто ще се яви точно преди да мине 22:00, той нема да се остави да бъде глобен.....Наздраве!
      Наздраве на всички баровци!
      Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Наздраве, добре дошли
        Румба, внимавай в банята щото Руменчо RFF преди два часа влезе в банята и....потънА

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от cveta68
          Наздраве, добре дошли
          Румба, внимавай в банята щото Руменчо RFF преди два часа влезе в банята и....потънА
          Може да има цунами бе Цвети Айде Наздраве!
          Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Наздраве, добре дошли
            Румба, внимавай в банята щото Руменчо RFF преди два часа влезе в банята и....потънА
            Ами, ако е тази с ваните с бира, няма да се учудя...
            Наздраве, Цвете!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Най-накрая дойде време и аз да си налея. Наздраве на всички в бара.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Кво сте се разпили бре,ей!Чак и глоби раздравате!?А наздраве!
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Прав бях-пили и решили-ше правят ремонт.Наздраве приятли-биричка с чипс.
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Бе като видях дедо ви поп какви руси комшийки има-ако се случи така, че и комшийката да е вбанята-чакайте го да се появи...

                    ДА ви разкажа един майтап:
                    Заварявам си аз на вратата на дедо, и чувам, че по тротоара вървят женски крака. Знам точно кога да спра и да погледна през вратата, и да видя какво минава...
                    Е, видях, ама ми направи впечатление, че шлайфа и той замлъкна, пък с него работеше попа в момента... Погледнахме се, и се разбрахме без думи, и се рз=азхилихме, като се знаем какви сме мръсници и двамата...

                    Наздраве!
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                      Прав бях-пили и решили-ше правят ремонт.Наздраве приятли-биричка с чипс.
                      Митре ле,виждам че вече можеш да казваш наздраве по всеко време...Нещо така да почерпиш...А наздраве!
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Кво сте се разпили бре,ей!Чак и глоби раздравате!?А наздраве!
                        Моабет да става бе, бате! Да върви глътката!
                        А, наздраве!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо
                          Бе като видях дедо ви поп какви руси комшийки има-ако се случи така, че и комшийката да е вбанята-чакайте го да се появи...

                          ДА ви разкажа един майтап:
                          Заварявам си аз на вратата на дедо, и чувам, че по тротоара вървят женски крака. Знам точно кога да спра и да погледна през вратата, и да видя какво минава...
                          Е, видях, ама ми направи впечатление, че шлайфа и той замлъкна, пък с него работеше попа в момента... Погледнахме се, и се разбрахме без думи, и се рз=азхилихме, като се знаем какви сме мръсници и двамата...

                          Наздраве!

                          Тцтцтцтц то май прякора Нерези не е случаен, па да ги бехте снимали и ние да видим.......................................... Саше без задни помисли
                          Наздраве де!
                          Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Спасител в бара няма ли ?!
                            Да го пращаме при Руменчо...
                            Наздраве, г-н Жоро
                            Ей, Сашкооо...голЕм си дипломат ! Наздраве
                            Колее, много работиш
                            Тая работа ако беше толко спешна, до сега някой щеше да я е свършил
                            Наздраве на всички !

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Бе като видях дедо ви поп какви руси комшийки има-ако се случи така, че и комшийката да е вбанята-чакайте го да се появи...

                              ДА ви разкажа един майтап:
                              Заварявам си аз на вратата на дедо, и чувам, че по тротоара вървят женски крака. Знам точно кога да спра и да погледна през вратата, и да видя какво минава...
                              Е, видях, ама ми направи впечатление, че шлайфа и той замлъкна, пък с него работеше попа в момента... Погледнахме се, и се разбрахме без думи, и се рз=азхилихме, като се знаем какви сме мръсници и двамата...

                              Наздраве!
                              Коле, щом си заваряваш, лошо нЕма. Ако заварваш, тогава е лошо. Като оня, дет' заварил жена си...
                              Ми, къде да гледате!
                              А, наздраве!
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                                Спасител в бара няма ли ?!
                                Да го пращаме при Руменчо...
                                Наздраве, г-н Жоро
                                Ей, Сашкооо...голЕм си дипломат ! Наздраве
                                Колее, много работиш
                                Тая работа ако беше толко спешна, до сега някой щеше да я е свършил
                                Наздраве на всички !
                                Заминаха ми снимките със стария комп...иначе ме има само по буй некъде назад...Да си шием ли костУм?...Наздраве!
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 18 потребители онлайн. 0 потребители и 18 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X