До: Бар "Наздраве"
Наздраве на всички! Да сте живи и здрави!
Наздраве на всички! Да сте живи и здрави!
че вече е мазало ...


Безобразие
Кажи едно Наздраве поне ако нещеш да се мешаш с такива ора









Другото нали знаеш че си го правиме и сами

















Не сме ботове 

Все пак сме си виртуални приятели(надявам се някой ден и реани)!





Тук са 67 потребители онлайн. 0 потребители и 67 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар