От: Бар "Наздраве"
Наздраве коте
и на всички останали котьовци
Първоначално публикуван от TigerHunter
и на всички останали котьовци
и на всички останали котьовци
пък и малко пеша да походя добре ще е тъкмо да поотслабна за морето 
пък и малко пеша да походя добре ще е тъкмо да поотслабна за морето 

Наздраве!
Наздраве!
Наздраве
Тук са 51 потребители онлайн. 0 потребители и 51 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар