От: Бар "Наздраве"
До са свирих, та викам време е за Наздраве.
До са свирих, та викам време е за Наздраве.




Дай малко насам ако ти остане , че трябва да ми биеш камбаната след малко .. тряя припадам
Тук са 89 потребители онлайн. 0 потребители и 89 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар