Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Наздраве на всички Вече съм на бира
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Twilight Преглед на мнение
      е защо само на момците наздраве..
      Извинявам се, не те бях видял, че си тук
      Наздраве и на всички моми в бара!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Ето и другите снимки от пробването на лебедката:

        Душичка мамина, как си е полегнала в локвичката като бясна свиня.

        Наздраве!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение



          И толкова. На Румбата му свърши тока на телефона. Хубаво си мислех да му кажа да си вземе апарата преди да тръгнем, ама пуста старост...
          Абе,Коле,кой знае ква дупка си направил тука...И какво ше роди тая земя юнашка!Никой да не оди там,че е лъзгаво!Да ти е честита лебетката!Наздраве!
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Келнер! По едно и от мен на сички присъстващи ! Ама такова затъване само на кино бях виждал .
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Като чудовището в Лох Нес....
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Келнер! По едно и от мен на сички присъстващи ! Ама такова затъване само на кино бях виждал .
                Колето незнам как са го извадили...Аз за него говорих.Тя жипката си има нова лебетка.Дупката от него(не от целото му тяло,само от НЕГО),била по-голема от дупката останала от Витарката!Наздраве,Свате!
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Кольо защо не издърпа въжето предварително за да не се мокриш излишно, очакваше да минеш ли? Наздраве!
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Кольо, като гледам как си запретнал ръкави, май ще е добре преди да влизаш у такива гьолове, да сложиш куката на лявото огледало
                    Наздраве и честита лебедка!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от RFF Преглед на мнение
                      Душичка мамина, как си е полегнала в локвичката като бясна свиня.
                      Нали?...
                      Наздраве!
                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Абе,Коле,кой знае ква дупка си направил тука...И какво ше роди тая земя юнашка!Никой да не оди там,че е лъзгаво!Да ти е честита лебетката!Наздраве!
                      Дупката си беше там, аз само се забих в нея, за да пробвам макарата... А като гледам-никой и не се е пробвал да минава отта, въпреки, че по този път има доста следи от джипове. И все обикалят локвата. Ама пак аз направих пътя оттам... При първата ми по-сериозна разходка с витарата...

                      А за зестрата-не се прави на луд!!!
                      Зестрата се дава от бащата на булката, ааааааа!!!


                      Наздраве!!!
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Колето незнам как са го извадили...Аз за него говорих.Тя жипката си има нова лебетка.Дупката от него(не от целото му тяло,само от НЕГО),била по-голема от дупката останала от Витарката!Наздраве,Свате!
                        Отначало не захапах за какво ставало въпрос... Ама аз не съм много надарен бе свате, като новородено съм-52 см; 3,400 кг...
                        Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                        Кольо защо не издърпа въжето предварително за да не се мокриш излишно, очакваше да минеш ли? Наздраве!
                        Бе то бях го извадил(въжето де) да пробвам закрепването на лебедката преди да се набутам там. Ама понеже не се вижда какво е отдолу, през кухата ми глава мина мисълта"ами ако не се наложи да ползвам лебедката..." и си я закачих обратно на ухото за теглене. Понамокрих си ръкавите, и във фара влезе вода, ама какво толкова...

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Кольо, като гледам как си запретнал ръкави, май ще е добре преди да влизаш у такива гьолове, да сложиш куката на лявото огледало
                        Наздраве и честита лебедка!
                        Както писах отгоре-ъжето беше изкарано, за първиначална проба из един дълбок коловоз, минат напряко, само на лебедка, с мисълта "ами ако не съм я захванал акто трябва..." Ама пуста самонадеяност...

                        Ама ако не бях бъркал въвъ водата с какво щях да се хваля тази вечер...
                        А вътре имаше вода до седалката, и си събух обувките и чорапите. И карах така до края на разходката...

                        Наздраве приятели!!!
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Дупката си беше там, аз само се забих в нея, за да пробвам макарата... А като гледам-никой и не се е пробвал да минава отта, въпреки, че по този път има доста следи от джипове. И все обикалят локвата. Ама пак аз направих пътя оттам... При първата ми по-сериозна разходка с витарата...

                          А за зестрата-не се прави на луд!!!
                          Зестрата се дава от бащата на булката, ааааааа!!!


                          Наздраве!!!
                          Аз говорех за дупката направена от ,,малкия''Кольо
                          А са ме караш утре да си счупим Диското(да го е яд сватя,че има счупена зестра)Наздраве,Коле!
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                            Аз говорех за дупката направена от ,,малкия''Кольо
                            А са ме караш утре да си счупим Диското(да го е яд сватя,че има счупена зестра)Наздраве,Коле!
                            Бе не, че съм подстрекател, ама не мож го строши

                            Кога ще се видим наживо, и да построшим малко зестри и чеизи...

                            Наздраве на всички. Да не си помислите, че само на свата викам наздраве...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                              Аз говорех за дупката направена от ,,малкия''Кольо
                              А са ме караш утре да си счупим Диското(да го е яд сватя,че има счупена зестра)Наздраве,Коле!
                              Марто, ти като онзи, дето тъща му го ядосала нещо и той я заплашил:
                              - Не ме ядосвай, че ще си извадя едното око за да ти се присмиват хората че имаш кьорав зет.

                              Наздравееееееееее!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Бе не, че съм подстрекател, ама не мож го строши

                                Кога ще се видим наживо, и да построшим малко зестри и чеизи...

                                Наздраве на всички. Да не си помислите, че само на свата викам наздраве...
                                Ти кажи,аз съм за!Мина ли през вашенско,непременно ще се обадя!А ти минеш ли през нашенско и не се обадиш,троша чеизо с чукО! 0889-53-13-79!
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X