До: Бар "Наздраве"
А, наздраве. Относно сбирката, мисля, че скоро можем да си направим една скара на открито.
А, наздраве. Относно сбирката, мисля, че скоро можем да си направим една скара на открито.








. Ако беше пила една ракия можеше да и се видя малко по-красив.







Тук са 132 потребители онлайн. 0 потребители и 132 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар