До: Бар "Наздраве"
А, наздраве. Относно сбирката, мисля, че скоро можем да си направим една скара на открито.
А, наздраве. Относно сбирката, мисля, че скоро можем да си направим една скара на открито.








. Ако беше пила една ракия можеше да и се видя малко по-красив.







Тук са 107 потребители онлайн. 0 потребители и 107 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар