До: Бар "Наздраве"
Супер, благодаря ти, Марти!
Супер, благодаря ти, Марти!



) и пробвах изпитаната рецепта за "бульон трезве"-бирата. Имаше само каменица. Седем бири изпих, и не изтрезнях
...
) и пробвах изпитаната рецепта за "бульон трезве"-бирата. Имаше само каменица. Седем бири изпих, и не изтрезнях
...
Наздраве!












Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар