От: На кафе и още нещо...
Време е за ставане, ранобудници.
Добро утро и хубав ден на всички.
Приятна закуска.
Време е за ставане, ранобудници.

Добро утро и хубав ден на всички.
Приятна закуска.


Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар