От: На кафе и още нещо...
Добро утро! Хубав ден на всички!
Жена ми е рожденичка и черпя.
Добро утро! Хубав ден на всички!
Жена ми е рожденичка и черпя.
! Благодаря за почерпката.

почивни дни!


Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар