Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кафе и още нещо...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кафе и още нещо...

    Андрей Честито и от мен жив и здров бъди приятелю
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • До: На кафе и още нещо...

      Благодаря ви от все сърце!
      Да сте ми живи и здрави и вие, да си се радваме мноого дълги години!
      Довечера ще се видим в кръчмата!!!!!!
      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

      Коментар


      • До: На кафе и още нещо...

        Ха честито и от мен другарю Blacksmith. Много здраве и късмет и безаварийно ежедневие
        -------Honda CR-V 128к.с.--------
        "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

        Коментар


        • До: На кафе и още нещо...

          Добро утро.Малко късно,но сега ме събудиха
          Андро честит празник.Много е готино като направиш 17години,налиАй довечера ще пресушиме някоя Биричка.
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • До: На кафе и още нещо...

            Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
            Ники, ако имаш нужда от помощ - свиркай! Голям съм спец в прибирането на дърва
            Благодаря за съпричастността.
            Прибрахме което можеше (по-голямата част), останалото остана в двора. Както е казал народът - не трябва да се отказва помощ на родителите, нали те са ни възпитали и подготвили за живота.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • До: На кафе и още нещо...

              Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
              ма аз верно не се базикам , ако черпиш ти нема да доида , принцип
              Абе ГОЛЕМА ГАДИНА си ти.Човек като иска да те чепи ,ти НЕ та НЕ.Требвало ти .Е ко като си по дебелДай па да те изядеме И като идва при мене ,уж аз щях да черп по бира,а ти .Гордост по голяма от теб(а ти си бая едър)Не даваш човек да те почерпи(или ти е жал за хората,че ако запиеш не могат ти смогнат)
              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Днес ще "отлитам" рано, че трябва едни дърва за огрев да се нарежат и приберат, зима иде .
              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Прибрахме което можеше (по-голямата част), останалото остана в двора. Както е казал народът - не трябва да се отказва помощ на родителите, нали те са ни възпитали и подготвили за живота.
              Абе ти защо не ползваш жокер"помощ от приятел(по точно от приятели)"?Знаеш ли клко хора щеха да се довлечат в Плевен?Няма да ти стигнат дървата за тях
              ПП:В кръчмата нямаше никой и затова се довлекох тук.Не че имаше хора ама си пописах малко
              Последно редактирано от nyvatest; 16-10-08, 01:19.
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • До: На кафе и още нещо...

                Добро утро сЕмпатяги ,лек ,слънчев и доходен ден желая на всички

                Коментар


                • До: На кафе и още нещо...

                  Добро утро приятели!
                  Постепенно възвръщам сетивата си, главата е на мястото си и учудващо не боли!
                  Кафето е добра напитка, но решението на болежката ми е бира и шкембе!
                  Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                  Коментар


                  • До: На кафе и още нещо...

                    Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
                    Добро утро приятели!
                    Постепенно възвръщам сетивата си, главата е на мястото си и учудващо не боли!
                    Кафето е добра напитка, но решението на болежката ми е бира и шкембе!
                    Ухааа било е тегаво снощи май-май

                    Мчи кво ти пречи да отидеш да люснеш едно шкембенцеее
                    И на мен ми се дояде и допи биричка

                    Коментар


                    • До: На кафе и още нещо...

                      Снощи беше,"в рамките на разумното".Спрях се овреме, не пих бира след узото и вискито, днес съм свежарка!
                      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                      Коментар


                      • До: На кафе и още нещо...

                        добар ден , малииии колко рано ме събуде един пръч
                        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                        Коментар


                        • До: На кафе и още нещо...

                          Добро и от мене! Уж щях да ставам рано , ама като видях кво е тъмно навънка и си рекох- "аааааааааааааа..." и айде обратно в леглото, че досега... Та, не се презорвайте значи- противопоказно е!

                          Коментар


                          • До: На кафе и още нещо...

                            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                            Добро и от мене! Уж щях да ставам рано , ама като видях кво е тъмно навънка и си рекох- "аааааааааааааа..." и айде обратно в леглото, че досега... Та, не се презорвайте значи- противопоказно е!
                            Сладур-стахановец!

                            Коментар


                            • До: На кафе и още нещо...

                              Добро ут.... Добър ден на всички. Като гледам часовника (и слушам стомаха си ), май вече идва време за нещо повече от кафе. Така че, приятен обяд на гладните.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: На кафе и още нещо...

                                Добро утро! Дългът ме зове..... отивам да работя!!! Вашата е лесна, кой отпуска, кой не му се става рано...... довечера в кръчмата ще разказвате. А и пак имаме повод за наздравици - първия петък от седмицата! Достойна тема за напиване! Лек и приятен ден на всички! Максееееееее, НАСЛУКА!!! Довечера с 5 сома да се прибереш по 10 кила бройката /тцтцттц такъв грандоман на кого ли съм се метнала/
                                Daddy's girl! Always & Forever!
                                Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X