Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кафе и още нещо...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кафе и още нещо...

    Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
    довечера поне ще разпуснеш на "на'што място" лека работа и приятен ден!
    Хихихих дам ше люсна некоя и друга водшисааа.Благодаря ти и аз ти желая един прекрасен ден

    Опропо ти кво правиш толкова рано Или сега се прибираш

    Коментар


    • До: На кафе и още нещо...

      Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
      Хихихих дам ше люсна некоя и друга водшисааа.Благодаря ти и аз ти желая един прекрасен ден

      Опропо ти кво правиш толкова рано Или сега се прибираш
      снощи малко ми вдигнаха кръвното и днес мисля да се поразходя малко, да си поуспокоя нервната системка. Времето ще бъде хубаво, а и още не съм си купила подаръци с парите от рождения ден...... днес е идеално. А и съм харесала едни рибарски екстри за Макса и мисля да му ги купя /ама не му казвай, че ще ми прибере заплатата/
      Аз съм си ранобудниче а и мисълта за кафе и цигара ме вдига от леглото от раз
      Daddy's girl! Always & Forever!
      Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

      Коментар


      • До: На кафе и още нещо...

        Хихихихих обещавам мълча си А относно разходката,това е чудесна идея дерзай смело,аз свършвам в 14.00 и мисля да се метна до Витоша да се поразтъпча малко,че с тая работа цяла седмица нямам време да мръдна никъде Станах 300 литра баси

        Коментар


        • До: На кафе и още нещо...

          Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
          Хихихихих обещавам мълча си А относно разходката,това е чудесна идея дерзай смело,аз свършвам в 14.00 и мисля да се метна до Витоша да се поразтъпча малко,че с тая работа цяла седмица нямам време да мръдна никъде Станах 300 литра баси
          ахахахаххаах, аз съм като кит вече, ама не ми пука кой знае колко вече е по-лесно да ме прескочиш, отколкото да ме заобиколиш
          а иначе идеята за разходка из Витоша не е никак лоша
          Daddy's girl! Always & Forever!
          Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

          Коментар


          • До: На кафе и още нещо...

            Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
            ахахахаххаах, аз съм като кит вече, ама не ми пука кой знае колко вече е по-лесно да ме прескочиш, отколкото да ме заобиколиш
            а иначе идеята за разходка из Витоша не е никак лоша
            Мдам и аз така си мисля Само се надявам да не ме юрнат "приятели" след работа части да им карам ,че ще полудея

            Коментар


            • До: На кафе и още нещо...

              Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
              Мдам и аз така си мисля Само се надявам да не ме юрнат "приятели" след работа части да им карам ,че ще полудея
              изключи си телефона! помага /личния опит проговори/
              Daddy's girl! Always & Forever!
              Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

              Коментар


              • До: На кафе и още нещо...

                Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                изключи си телефона! помага /личния опит проговори/
                Не става и този вариант После кой ще ми плаща сметките

                Коментар


                • До: На кафе и още нещо...

                  Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                  Не става и този вариант После кой ще ми плаща сметките
                  хмммм....... нефтения кладенец пресъхна ли у вас???
                  Daddy's girl! Always & Forever!
                  Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                  Коментар


                  • До: На кафе и още нещо...

                    Добро утро.
                    Изгледахме със сина ми квалификацията за утрешното Гранд При на Япония (Формула 1) и вече ще се ориентираме към задачите за деня.
                    Зори, не сподели клюки за снощното посещение на клубЪ.

                    ПП. Аватарът ти какво иска да "каже" - че Zorka е женски вариант на Zorro?
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • До: На кафе и още нещо...

                      Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                      хмммм....... нефтения кладенец пресъхна ли у вас???
                      Отдавна за мое огромно съжаление Ся разработвам проект да хакна Спортния тотализатор ама до тогава ще трябва да работя

                      Коментар


                      • До: На кафе и още нещо...

                        Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                        Отдавна за мое огромно съжаление Ся разработвам проект да хакна Спортния тотализатор ама до тогава ще трябва да работя
                        Добро утро....Е това ако го направиш кой ли ще е най-богатия българин или защо ли пък не човек
                        [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
                        [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
                        [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Добро утро.
                          Изгледахме със сина ми квалификацията за утрешното Гранд При на Япония (Формула 1) и вече ще се ориентираме към задачите за деня.
                          Зори, не сподели клюки за снощното посещение на клубЪ.

                          ПП. Аватарът ти какво иска да "каже" - че Zorka е женски вариант на Zorro?
                          ахаххаха нещо такова а за снощи не ми говори, че пак ще се разпсувам, а Макса е на една храчка разстояние от мен и може да литне некой зъбче Мога само да кажа, че ми писна от цървули!!! Най- хубаво си е вкъщи и в бара!

                          Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                          Отдавна за мое огромно съжаление Ся разработвам проект да хакна Спортния тотализатор ама до тогава ще трябва да работя
                          успех!!!
                          Последно редактирано от cveti; 29-01-09, 12:05.
                          Daddy's girl! Always & Forever!
                          Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                          Коментар


                          • До: На кафе и още нещо...

                            защо не спите бре , Добро утро , днес пак ме подюриха от сутрина да ме влачат по моловете , еи нема отърване ви казвам
                            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                            Коментар


                            • До: На кафе и още нещо...

                              Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                              ахаххаха нещо такова а за снощи не ми говори, че пак ще се разпсувам, а Макса е на една храчка разстояние от мен и може да литне некой зъбче Мога само да кажа, че ми писна от цървули!!! Най- хубаво си е вкъщи и в бара!
                              Ами, значи е по-добре да се съчетаят нещата - с литването на зъби ... на "цървулите"

                              Като видях една сентенция (I miss your laugh, I miss your smile, I miss everything about you... every second's like a minute, every minute's like a day when you're far away...), кой от вариантите ти харесва най-много:

                              http://www.youtube.com/watch?v=YV54qu8PU7w

                              http://www.youtube.com/watch?v=GmoGlqS2r6w

                              http://www.youtube.com/watch?v=7Agh6ZTGoe8

                              http://vbox7.com/play:04990b35

                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: На кафе и още нещо...

                                Първоначално публикуван от Zorka
                                успех!!!

                                ЕИ, КАТО ЗОРО СИ С ТОЯ ЗНАК НА АВАТАРА СИ
                                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X