Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кафе и още нещо...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кафе и още нещо...

    И тука има прекрасна гледка.Като гледам направо виждам на съседката чаршафите отсреща.Можем да кажем,че имитират снежнобял сняг.Е,като се завъртя настрани виждам Витоша,ама това е друг въпрос...
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • До: На кафе и още нещо...

      Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
      И тука има прекрасна гледка.Като гледам направо виждам на съседката чаршафите отсреща.Можем да кажем,че имитират снежнобял сняг.Е,като се завъртя настрани виждам Витоша,ама това е друг въпрос...
      Поне съседката бива ли я? Или само чаршафите й стават за гледане?

      Коментар


      • До: На кафе и още нещо...

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Поне съседката бива ли я? Или само чаршафите й стават за гледане?
        Аааа,не!Разликата в годините ни е двойна!Има по-подходящи съседки....Тази е крайно НЕподходяща!
        С "Фармахим" - непобедим
        Дизел - само дънки!

        Коментар


        • До: На кафе и още нещо...

          Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
          Аааа,не!Разликата в годините ни е двойна!Има по-подходящи съседки....Тази е крайно НЕподходяща!
          Ти що не си на училище, нали щеше да имаш практика?
          Домързя ли те?
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • До: На кафе и още нещо...

            Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
            Ти що не си на училище, нали щеше да имаш практика?
            Домързя ли те?
            Не че ме мързи,настинал съм.Цяла нощ се въртях в леглото и пих разни илачи.Ако и утре съм така почвам антибиотик.Заспах чак сутринта.И да бях отишъл,щях да съм голям парцал,така че все едно.А и днес практиката е била теория,дизелови двигатели.Докато остналите ми съученици разберат какво е ГНП и как работи ще е минал срока.Тъй че въобще не се притеснявам.
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • До: На кафе и още нещо...

              Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
              Не че ме мързи,настинал съм.Цяла нощ се въртях в леглото и пих разни илачи.Ако и утре съм така почвам антибиотик.Заспах чак сутринта.И да бях отишъл,щях да съм голям парцал,така че все едно.А и днес практиката е била теория,дизелови двигатели.Докато остналите ми съученици разберат какво е ГНП и как работи ще е минал срока.Тъй че въобще не се притеснявам.
              А какво е ГНП нещо като на некаква горивна помпа ми бие
              Поради същата причина и аз пропуснах работният ден.Изкашлях си дробовете през ноща.Нещо бирата спира да ми помага,ама май си трябва постоянно лечение(като с антибиотиците)
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • До: На кафе и още нещо...

                Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                А какво е ГНП нещо като на некаква горивна помпа ми бие
                Поради същата причина и аз пропуснах работният ден.Изкашлях си дробовете през ноща.Нещо бирата спира да ми помага,ама май си трябва постоянно лечение(като с антибиотиците)
                ГНП-гориво-нагнетателна помпа.Впръсква в точно определен момент дизеловото гориво в нагрятия в камерата на горене въздух (към 600 градуса) с 150-300 атм.От температурата на въздуха много фините капчици нафта се запалват.

                п.п. Постоянно лечение-постоянно пиене на бира!
                Последно редактирано от м20_маниак; 06-10-08, 14:17.
                С "Фармахим" - непобедим
                Дизел - само дънки!

                Коментар


                • До: На кафе и още нещо...

                  Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                  ГНП-гориво-нагнетателна помпа.Впръсква в точно определен момент дизеловото гориво в нагрятия в камерата на горене въздух (към 600 градуса) с 150-300 атм.От температурата на въздуха много фините капчици нафта се запалват.
                  А на НИВА може ли да се сложи това ГНП,и да работи на газ,и да стане нещо като инжекция,ама на малко по малко градуси и по слабо наляганеМайтапя се
                  Имал съм дизелови коли,и имам малко понятие от помпата.А и работех във вторични съровини,и съм разглобил стотици(да не кажа хиляди)
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • До: На кафе и още нещо...

                    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                    А на НИВА може ли да се сложи това ГНП,и да работи на газ,и да стане нещо като инжекция,ама на малко по малко градуси и по слабо наляганеМайтапя се
                    Имал съм дизелови коли,и имам малко понятие от помпата.А и работех във вторични съровини,и съм разглобил стотици(да не кажа хиляди)
                    Във вторични суровини в Перник ли си работел?Можеш ли да ми кажеш къде има в този район такова чудо?Че ми трябват разни дреболии от Жук/Ниса/Молотовка,хвърлени на вторични.
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • До: На кафе и още нещо...

                      Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                      Във вторични суровини в Перник ли си работел?Можеш ли да ми кажеш къде има в този район такова чудо?Че ми трябват разни дреболии от Жук/Ниса/Молотовка,хвърлени на вторични.
                      В Младост.В Перник има на много места.Пунктове на път и под пътАма такива техники да намериш е въпрос на късмет.Трябва да обикаляш и като видиш нещо да се пазариш.А ако си решил да идваш към Перник,ще те насоча към местата където е най вероятно да намериш нещо.
                      В Нови Искър в базата на NADIN провери ли?
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • До: На кафе и още нещо...

                        Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                        В Младост.В Перник има на много места.Пунктове на път и под пътАма такива техники да намериш е въпрос на късмет.Трябва да обикаляш и като видиш нещо да се пазариш.А ако си решил да идваш към Перник,ще те насоча към местата където е най вероятно да намериш нещо.
                        В Нови Искър в базата на NADIN провери ли?
                        Ами аз идвам често към Перник.Имаме там апартамент,роднини (Росица Янакиева),а като баща ми ходи на лов минаваме пак оттам.Питах,защото ходя по-често там,от колкото в Нови Искър.
                        С "Фармахим" - непобедим
                        Дизел - само дънки!

                        Коментар


                        • До: На кафе и още нещо...

                          Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                          Ами аз идвам често към Перник.Имаме там апартамент,роднини (Росица Янакиева),а като баща ми ходи на лов минаваме пак оттам.Питах,защото ходя по-често там,от колкото в Нови Искър.
                          Кметска рода имаш значи
                          Та при входа на Стомана има голям пункт"Метал Трейд66"(до магазин МалМук)
                          По вътрешната магистрала,посока центъра има също голям пункт,преди Шел.Вижда се от пътя.След него има още един голям преди кв."Иван Пашов" до едно стадионче се намира(и той се вижда от пътя).
                          По пътя за Брезник преди да злезеш от Перник,има една автоморга.В нея има голяма вероятност да намериш нещо.От там си купих моста за НИВАта.Има доста стара техника.
                          Сега съм пеша,иначе бих пообиколил да видя дали има нещо.
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • До: На кафе и още нещо...

                            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                            Кметска рода имаш значи
                            Та при входа на Стомана има голям пункт"Метал Трейд66"(до магазин МалМук)
                            По вътрешната магистрала,посока центъра има също голям пункт,преди Шел.Вижда се от пътя.След него има още един голям преди кв."Иван Пашов" до едно стадионче се намира(и той се вижда от пътя).
                            По пътя за Брезник преди да злезеш от Перник,има една автоморга.В нея има голяма вероятност да намериш нещо.От там си купих моста за НИВАта.Има доста стара техника.
                            Сега съм пеша,иначе бих пообиколил да видя дали има нещо.
                            Сетих се за една,но не помня точно по кой път беше.Минава се под един мост,върху който са наредени всякакви потрошени камиони,микробуси и коли.От едната страна на пътя-също.Няколко пъти съм питал там и все ми отговарят "Ъъъъъ,тука с такива музейни коли не се занимаваме" .Иначе ми се вижда бая сериозна база.
                            С "Фармахим" - непобедим
                            Дизел - само дънки!

                            Коментар


                            • До: На кафе и още нещо...

                              Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                              Сетих се за една,но не помня точно по кой път беше.Минава се под един мост,върху който са наредени всякакви потрошени камиони,микробуси и коли.От едната страна на пътя-също.Няколко пъти съм питал там и все ми отговарят "Ъъъъъ,тука с такива музейни коли не се занимаваме" .Иначе ми се вижда бая сериозна база.
                              Тая за кото ми говориш е по пътя за Радомир.Тия там са луди.Май не знаят как се изкарват парите
                              Аз ти говоря за моргата по пътя за Брезник.Там съм виждал доста музейни експонатиЩом имат НИВА,Жигули,Волги и немски техники,от преди перестройката
                              Където Бирата, Там и Аз...

                              Коментар


                              • До: На кафе и още нещо...

                                Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                                Тая за кото ми говориш е по пътя за Радомир.Тия там са луди.Май не знаят как се изкарват парите
                                Аз ти говоря за моргата по пътя за Брезник.Там съм виждал доста музейни експонатиЩом имат НИВА,Жигули,Волги и немски техники,от преди перестройката
                                Мерси за информацията,другия път като имам път към Перник ще я посетя.А ти защо си без кола,какво и е на съветската/руската комета?
                                С "Фармахим" - непобедим
                                Дизел - само дънки!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X