Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кафе и още нещо...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кафе и още нещо...

    Добро утро
    Ставайте, денят е прекрасен!
    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

    Коментар


    • До: На кафе и още нещо...

      Какво му е доброто на утрото, какво му е прекрасно на денят?
      Имах неблагоразумието да гледам тази сутрин, предаването на Коритаров... Мамка му, това, което човек сам си го направи, никой не може му го направи...
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • До: На кафе и още нещо...

        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        Какво му е доброто на утрото, какво му е прекрасно на денят?
        Имах неблагоразумието да гледам тази сутрин, предаването на Коритаров... Мамка му, това, което човек сам си го направи, никой не може му го направи...
        Добро утро и успешен ден!
        Diorgio,какво стана при оня лъзгавия,че се бях замотал с други работи и съм оттървал да се вкисна и аз?

        Коментар


        • До: На кафе и още нещо...

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Какво му е доброто на утрото, какво му е прекрасно на денят?
          Имах неблагоразумието да гледам тази сутрин, предаването на Коритаров... Мамка му, това, което човек сам си го направи, никой не може му го направи...
          Що се ядосваш, скоро ще дойде "видов ден"!
          На всички ни е прекипяло, а и каквато "евтина" зима се задава...
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • До: На кафе и още нещо...

            Утро другари.Не казвам Добро поради очевадни причини,но желая на всички това да се промени и днес да е един прекрасен ден за всички

            Коментар


            • До: На кафе и още нещо...

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              ...Diorgio,какво стана при оня лъзгавия,че се бях замотал с други работи и съм оттървал да се вкисна и аз?
              Някой е изпратил гневно писмо, относно вчерашното му предаване. В писмото се споменава, че е от групата офроудъри, посетили село Бояджик... Лошото е, че оня се хвана за две думички, еднат е, че в писмото мазния циганин Цветелин Кънчев, е наречен престъпник, а не бил, щото освен президентската амнистия, софийски градски съд го бил реабилитирал... Другата е, че нарича циганите - мангали... Заради тези две думички, оня задник, Коритаров, изкара форумът ни ксенофобски настроен и все в тоя дух...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • До: На кафе и още нещо...

                Добро утро!
                Когато Коритаров стане еталон за честност и обективност тогава се ядосвайте. Всички знаят що за индивид е. Дори би трябвало обвиненията от негова страна да се считат за похвала имайки предвид шпионското му минало.

                Коментар


                • До: На кафе и още нещо...

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  Някой е изпратил гневно писмо, относно вчерашното му предаване. В писмото се споменава, че е от групата офроудъри, посетили село Бояджик... Лошото е, че оня се хвана за две думички, еднат е, че в писмото мазния циганин Цветелин Кънчев, е наречен престъпник, а не бил, щото освен президентската амнистия, софийски градски съд го бил реабилитирал... Другата е, че нарича циганите - мангали... Заради тези две думички, оня задник, Коритаров, изкара форумът ни ксенофобски настроен и все в тоя дух...
                  Благодаря,вкиснах се и аз.А на колегата не му ли е дошло на ума,че евангелието ще го чете дявола?В кофти мелница е отишла бая вода-точно при тоз лъзгавия,дето сякак ги завърта той/и плащащия/ да са откъм "добрите".
                  Не се коси,то и ксенофоб е по-добре от г.з!От двете злини по-малката.
                  "Не съм измислил аз този свят-само съм част от него!"
                  Еле пък тук...

                  Коментар


                  • До: На кафе и още нещо...

                    Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                    Утро другари.Не казвам Добро поради очевадни причини,но желая на всички това да се промени и днес да е един прекрасен ден за всички
                    И няма бира в 9.00,е как да е добро!Днес,ако мога шъ мина да та видя

                    Коментар


                    • До: На кафе и още нещо...

                      Не ми пука, дали някой ме нарича ксенофоб, още по-малко ми пука за оня мазен циганин, яд ме е, че някой от нас, даде повод на агент Абърт да ни очерни... сега излиза, че ние сме някакви лумпени, дет всичко правим от омраза, а не, че се опитваме да защитим националното си достойнство...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • До: На кафе и още нещо...

                        Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                        И няма бира в 9.00,е как да е добро!Днес,ако мога шъ мина да та видя
                        Бира има колко искаш ма нещо ми е едно такова сбръчкано от сутринта,а и тоя келеш Коритарката ме нервира допълнително

                        Ше заградя колежката му да види той сом баница яде ли

                        А ако смогнеш ще се радвам да те видя

                        Коментар


                        • До: На кафе и още нещо...

                          Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                          ...Ше заградя колежката му да види той сом баница яде ли...
                          Тази, с големия гъз ли!?
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • До: На кафе и още нещо...

                            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            Не ми пука, дали някой ме нарича ксенофоб, още по-малко ми пука за оня мазен циганин, яд ме е, че някой от нас, даде повод на агент Абърт да ни очерни... сега излиза, че ние сме някакви лумпени, дет всичко правим от омраза, а не, че се опитваме да защитим националното си достойнство...
                            Споко друже накрая когато всичко се изясни ще се очисти името ни и всички ще разберат ,че поне не ни е срам да се наречем Българи и да защитаваме Българското си достойнство

                            Коментар


                            • До: На кафе и още нещо...

                              добро утро, дано днес да имам касмит , няма да казвам за какво ако стане ще се похваля и ще черпя
                              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                              Коментар


                              • До: На кафе и още нещо...

                                Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                                добро утро, дано днес да имам касмит , няма да казвам за какво ако стане ще се похваля и ще черпя
                                Намерил си кола?
                                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X