От: На кафе и още нещо...
Добро утро и от мен. Тишо закуската е приказна. Успешен и усмихнат ден на всички!
Добро утро и от мен. Тишо закуската е приказна. Успешен и усмихнат ден на всички!




И се облечете по-дебело като излизате, навън е доста студено!

. Успешен и усмихнат ден на всички.
Тук са 18 потребители онлайн. 0 потребители и 18 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар