Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уред за икономия на ток легално

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Уред за икономия на ток легално

    Аз честно казано съм скептичен към такъв тип устройста, просто защото знам че електромерите не отчитат реактивната енергия. Прицнипно бих пробвал такова нещо ако ми дадат опция за 3-месеца money back. Но иначе някакси нещата не ми се връзват....

    Коментар


    • До: Уред за икономия на ток легално

      Виждам специалисти по токовете .
      Едни Руснаци рекламираха уред с който се обръща посоката на въртене на електромера .
      Това преди година . Възможно ли е подобна измислица или е .... като китайската нова технология ?

      Коментар


      • До: Уред за икономия на ток легално

        Темата е прекрасна. Смял съм се от сърце.
        Напомня ми за твърдението на един приятел.
        -Ако на всяко кюше сложиш по един глупак пак ще останат глупаци без кюшета.

        Търговийка Баце.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • До: Уред за икономия на ток легално

          Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
          Виждам специалисти по токовете .
          Едни Руснаци рекламираха уред с който се обръща посоката на въртене на електромера .
          Това преди година . Възможно ли е подобна измислица или е .... като китайската нова технология ?
          Не е от преди година. Схемата е стара и си е напълно реална, но не е приложима вече, защото предполага достъп до електромера и промяна в схемата му на свързване.

          Коментар


          • До: Уред за икономия на ток легално

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Не е от преди година. Схемата е стара и си е напълно реална, но не е приложима вече, защото предполага достъп до електромера и промяна в схемата му на свързване.
            Трябва ти само достъп до фазата преди електромера. Върти наобратно като малък шлайф
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • До: Уред за икономия на ток легално

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Трябва ти само достъп до фазата преди електромера. Върти наобратно като малък шлайф
              Като имаш достъп до фазата преди електромера можеш ВСИЧКО. Например да се свържеш там и да не мислиш повече за електромер.

              Коментар


              • До: Уред за икономия на ток легално

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Трябва ти само достъп до фазата преди електромера. Върти наобратно като малък шлайф
                Направо ме разбихте - последните 3-4 поста.! Признавам , че във Форума сте специалисти .
                Благодаря !...И евала !

                Коментар


                • До: Уред за икономия на ток легално

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Като имаш достъп до фазата преди електромера можеш ВСИЧКО. Например да се свържеш там и да не мислиш повече за електромер.
                  То за моженето-може. Но това предполага една жица да е вързана постоянно на едно лошо място
                  А с връщането няма никакви уличаващи кабели, каквото се навърти може да се върне, без пипане на пломби, и риск от залавяне
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • До: Уред за икономия на ток легално

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    То за моженето-може. Но това предполага една жица да е вързана постоянно на едно лошо място
                    А с връщането няма никакви уличаващи кабели, каквото се навърти може да се върне, без пипане на пломби, и риск от залавяне
                    Разбира се.

                    Коментар


                    • До: Уред за икономия на ток легално

                      Евала на темата,комедия да бях гледал нямаше да се смея толкова.

                      Коментар


                      • До: Уред за икономия на ток легално

                        колеги,някой има ли наблюдения над новите електронни електромери и "боравене" с тях? единствено нещо което ми идва до сега е,через инфрачервен излъчвател да му се пусне някакъв сигнал и да го блокира.понеже ако се откачи нулата ,при старите ясно,но този гасне изцяло и не пуска ток.

                        Коментар


                        • До: Уред за икономия на ток легално

                          Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                          ....,через инфрачервен излъчвател да му се пусне някакъв сигнал и да го блокира.понеже ако се откачи нулата ,при старите ясно,но този гасне изцяло и не пуска ток.
                          Успех!
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • До: Уред за икономия на ток легално

                            това е само на теория на практика едва ли ще стане,тези от еон и чез имат едни дистанционни с тях правят това-онова ,на електромера в долния ляв ъгъл има една прозрачна дупка -там е приемника.
                            та най-важното е да се разбере начина на действие и електромера отвътре.после ще се мисли.

                            Коментар


                            • До: Уред за икономия на ток легално

                              Има по-интелигентни способи за справяне с енергийната криза
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • До: Уред за икономия на ток легално

                                Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                                това е само на теория на практика едва ли ще стане,тези от еон и чез имат едни дистанционни с тях правят това-онова ,на електромера в долния ляв ъгъл има една прозрачна дупка -там е приемника.
                                та най-важното е да се разбере начина на действие и електромера отвътре.после ще се мисли.
                                Датчик на хол за тока + 2 бр. АЦП (едното към датчика, другото към фазата) + цифров интегратор + микроконтролер + флаш-памет. Има и цъкалка, включваща изхода, ако напрежението на входа е хубаво. Може да се програмира за определен лимит, след който да изключва (Столипиново, Факултето...). Помни колко е изхарчено по часове или даже по минути. Помни кога е имало или нямало ток на входа и на изхода, после големия компютър сравнява дали е било едновременно на всички в района и дали прекъсванията ги знаят в аварийната. Инфрачервеният интерфейс е криптографски защитен - пускайте каквото искате в него. Нито ще се повреди, нито ще забележи какво му мислите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X