Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уред за икономия на ток легално

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Уред за икономия на ток легално

    Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
    Ако има ефект веднага купувам три джаджи за работилницата, ама в миг!
    На него пише 15000W. Едно ще те оправи.
    Макар, че не вярвам и аз си направих магнетизатор на горивото и си карам месеци с него. Проблемът е, че няма с какво да го засека.
    Коментираното устройство поне лесно се проверява.

    Коментар


    • #77
      До: Уред за икономия на ток легално

      Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
      Уредът действа на уреди които нямат кантал -поне така пише в инструкцията на вносителяА относно търговията Това ми е страничен доход и не казвам че 100% действа Всеки има негово мнение по въпроса дали действа или неза тестване -беше направено такова от служител на едно от Електроразпределителните дружества и каза че действа при уреди като климатик телевизор компютър и хладилникТака че няма какво повече да ви отговоря по въпроса
      Моля Ви да дадете възможност на колегите да изпробват едно Ваше такова устройство, и Ви каня лично вие да отчетате и записвате показанията на измервателните уреди при експеримента без Вашето у-во и после след като го включим във веригата.

      Както по-горе съм писал ако устройството дава поне 10% намаляване на показанията на електромер вече продажбата на тези устройства няма да Ви бъде страничен доход, а след като бъда убеден в истинността на Вашите твърдения и моят основен доход ще ми бъде, ако се съгласите да стана дистрибутор на това уникално устройство.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #78
        До: Уред за икономия на ток легално

        Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение

        .....Един познат е вносител за БГ

        Ако администраторите имат нещо против относно темата моля да ме извинят и,нека да е затворят!!!!Не го правя с търговска цел!!!!
        Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
        От както съм пуснал темата до сега все на познати сам продал към 50 бр....
        Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
        А относно търговията Това ми е страничен доход и не казвам че 100% действа ...
        Аз ако бях администратор на форума, този господин бих го изгонил тутакси. И бих заключил темата.

        Коментар


        • #79
          До: Уред за икономия на ток легално

          Първоначално публикуван от geko Преглед на мнение
          Аз ако бях администратор на форума, този господин бих го изгонил тутакси. И бих заключил темата.
          Не с лошо, де - форумът си има утвърдени авторитети, някои са се изказали в темата доста картинно. Този господин, ако знаеше какво го чака, не би я пуснал тази тема, тя сега не работи за него.

          Коментар


          • #80
            До: Уред за икономия на ток легално

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Не с лошо, де - форумът си има утвърдени авторитети, някои са се изказали в темата доста картинно. Този господин, ако знаеше какво го чака, не би я пуснал тази тема, тя сега не работи за него.
            Така е, прав си ама ме издразни това, че си загубих половин час да му чета глупостите

            То ние сме си достатъчно изстрадали в милата татковина и се хващаме за всяко нещо, което ни обещава икономийка (пък било и то абсурдна китайска пластмасова кутийка с диоди), но онези, които злоупотребяват с тази ни слабост заслужават поне по един шамар, макар и виртуален .

            Коментар


            • #81
              До: Уред за икономия на ток легално

              Първоначално публикуван от geko Преглед на мнение
              Така е, прав си ама ме издразни това, че си загубих половин час да му чета глупостите

              То ние сме си достатъчно изстрадали в милата татковина и се хващаме за всяко нещо, което ни обещава икономийка (пък било и то абсурдна китайска пластмасова кутийка с диоди), но онези, които злоупотребяват с тази ни слабост заслужават поне по един шамар, макар и виртуален .
              Ами то за това са форумите да се четатпък на теб дали ти харесва или не си е твой проблемА относно това дали отворената от мен тема има място във форума решават Модераторите и АдминистраторитеА щом още стои във форума значи така са прецинили Модераторите и АдминистраторитеПреди да се регистрирам съм се запознал с условията на форуматака че изобщо не съм се притеснявал когато съм пускал темата
              С най добри пожелания!!!!!!!!!!!!

              Коментар


              • #82
                До: Уред за икономия на ток легално

                Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                Ами то за това са форумите да се четатпък на теб дали ти харесва или не си е твой проблемА относно това дали отворената от мен тема има място във форума решават Модераторите и АдминистраторитеА щом още стои във форума значи така са прецинили Модераторите и АдминистраторитеПреди да се регистрирам съм се запознал с условията на форуматака че изобщо не съм се притеснявал когато съм пускал темата
                С най добри пожелания!!!!!!!!!!!!

                Колега, когато някой умишлено лъже хората, не може да очаква никаква по-различна реакция, особено в публичен форум, който се посещава от доста мислещи люде.

                Коментар


                • #83
                  До: Уред за икономия на ток легално

                  Първоначално публикуван от geko Преглед на мнение
                  Колега, когато някой умишлено лъже хората, не може да очаква никаква по-различна реакция, особено в публичен форум, който се посещава от доста мислещи люде.
                  Тогава значи имен са ме излъгалищото и аз ползвам за мен си 3 такива устройстваТо като погледнеш реално те окрадаха държавата и излъгаха народа с кво ли не последно се разбар че и в млечните продукти всичко е ала-бала и вреди най вече на здраветоА ти сега ме обвиняваш че умишлено лъжа А относно публикациите за такива устройства във публични форуми има многоhttp://forum.setcom.bg/index.php?topic=33312.80 от други лица!!!!!!!!!Ето и в още един публичен форум!!!!!!!!!http://forum.nariba.com/viewtopic.ph...st=0&sk=t&sd=a
                  Последно редактирано от joro-g; 11-02-09, 13:56.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Уред за икономия на ток легално

                    Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                    ...А ти сега ме обвиняваш че умишлено лъжа ...
                    Разбира се. Дал съм и линк за който не чете внимателно. Дори няма нужда да говорим за "устройството".

                    Коментар


                    • #85
                      До: Уред за икономия на ток легално

                      Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                      ... окрадаха държавата и излъгаха народа с кво ли не...
                      Не бъркай щатите и не отклонявай въпроса. Тук, във форума, не сме демокрация, а пък с българските политиквеници и управници изобщо недей да ни сравняваш.

                      Да се краде ел. енергия е лошо, защото не крадеш от ЧЕЗ и ЕОН (тяхното не се губи никога), а косвено от останалите потребители. Законът за запазване на енергията се грижи да не можеш да ел. ползваш енергия, да не я плащаш и да не я крадеш.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Уред за икономия на ток легално

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Не бъркай щатите и не отклонявай въпроса. Тук, във форума, не сме демокрация, а пък с българските политиквеници и управници изобщо недей да ни сравняваш.

                        Да се краде ел. енергия е лошо, защото не крадеш от ЧЕЗ и ЕОН (тяхното не се губи никога), а косвено от останалите потребители. Законът за запазване на енергията се грижи да не можеш да ел. ползваш енергия, да не я плащаш и да не я крадеш.
                        Уважаеми модераторене съм написал че това устройство краде токА относно цитата ми Че окрадоха държавата се отнасяше за колегата който се е захапъл с мен че лъжа остана ли те относно това устройствоМи като толкова е неприятна тази тема сложете и катинара

                        Коментар


                        • #87
                          До: Уред за икономия на ток легално

                          Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                          ... сложете и катинара
                          А, не. Ще си седи тука.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Уред за икономия на ток легално

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            А, не. Ще си седи тука.
                            Ok
                            С най добри пожелания

                            Коментар


                            • #89
                              До: Уред за икономия на ток легално

                              Първоначално публикуван от geko Преглед на мнение
                              Колега, когато някой умишлено лъже хората, не може да очаква никаква по-различна реакция, особено в публичен форум, който се посещава от доста мислещи люде.
                              Хайде сега докажи ни, че не ни лъжеш!

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Искаш да кажеш, че си навит да направим контролиран опит с печка, устройство и електромер?
                              И ако си държиш на думите, за икономията дай да разрешим този въпрос, защото ако има и 1 % икономия много членове на форума ща ти станат клиенти.

                              Изпрати 1 у-во на Ясен или на онзи с таблетките, или покани 2-3 колеги от форума и направи експеримента, та да разберем всички резултата.

                              ОЧАКВАМЕ!!!

                              Коментар


                              • #90
                                До: Уред за икономия на ток легално

                                Не ви ли омръзна?
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X