Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

    Тихо&Заарин LTD-нъцки отпреди 30 мин.Като попрочетох какви искате да измурафетите ипотекирах резервната гума и върху 3-те лева на Тихо качвам 1.40.А репчете се де?!
    Юли,не им се връзвай че искам да те чакалЯ-само сръчкай момето и сме 50/50 за сичката горница и архипелагчето.
    Заарин го мисля с лошо,най-много да го напием и да му осигурим русалка.После да обяснява и да се модерира-сменял И бил маслото и И била запекла пробката на картера.
    Тихо е лесен-"Петрохан" на гребен и нeк'ъв "мискет"-и на някое островче от новата инвестиция.Докато не се разкае за пъклените си планове и интриги-вино/мезе,вино/мезе и така докато не се осефери!
    Някой друг ербаплия да разделя Юли и мен и да хлеби?!
    Ако ще се пробвате в ценоразписа-от ипотеката имам още 1,74,пробвайте.Има още един финансов лост преди да са отворили борсите-не ме ръчкайте,примирете се че не всички са летели в космоса и са имали ПРЕСА.Вече мръкна,банки няма на линия-а съборете ми далаверката де!

    Коментар


    • До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
      Тихо&Заарин LTD-нъцки отпреди 30 мин.Като попрочетох какви искате да измурафетите ипотекирах резервната гума и върху 3-те лева на Тихо качвам 1.40.А репчете се де?!
      Юли,не им се връзвай че искам да те чакалЯ-само сръчкай момето и сме 50/50 за сичката горница и архипелагчето.
      Заарин го мисля с лошо,най-много да го напием и да му осигурим русалка.После да обяснява и да се модерира-сменял И бил маслото и И била запекла пробката на картера.
      Тихо е лесен-"Петрохан" на гребен и нeк'ъв "мискет"-и на някое островче от новата инвестиция.Докато не се разкае за пъклените си планове и интриги-вино/мезе,вино/мезе и така докато не се осефери!
      Някой друг ербаплия да разделя Юли и мен и да хлеби?!
      Ако ще се пробвате в ценоразписа-от ипотеката имам още 1,74,пробвайте.Има още един финансов лост преди да са отворили борсите-не ме ръчкайте,примирете се че не всички са летели в космоса и са имали ПРЕСА.Вече мръкна,банки няма на линия-а съборете ми далаверката де!
      Ах, мошеници!Ах, разбойници!!! С цялото коварство и подлост на света протакахте дорде се мръкне и банките затворят! Заарине , де си бе , помагай , тия ме пре***ха мноо кофти!
      А вие, двамата шмекери , ако си мислите , че ще ме купите с вино, знайте че не пия таквоз нещо защото имам високо кръвно. Виж за суджука може да си помисля... А и ако островчето е големшко колкото, ммм, да речем Папуа-Нова Гвинея , хептен ша са предам...
      Последно редактирано от Тихомир; 26-03-08, 18:39.

      Коментар


      • Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

        Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
        Ах, мошеници! Ах, разбойници!!! С цялото коварство и подлост на света протакахте дорде се мръкне и банките затворят!
        Недей се кОси бе,баце-ще ти се дава пресата да правиш кръгче понявга.
        Ако много се деструктизираш-дигаме нивото на мискетя и петрохана в сантиметри(ако требе-в метри,може да сме лоши,но не сме безчовечни)
        Не е лошо да се губи,въпроса е да са правилни новите чорбаджии на ПРЕСАТА-за осъзнали се интриганти и опоненти винаги ще има опрощаваща греховете им СОФРА.
        Хора сме все пак(макар и финансови гении),Космос,ПРЕСА-наздраве на всички.
        Поливам яко днешната страшна въртележка.
        Юли,не се наливай под масата-разбихме ги.Дрънни на момето и потвърди,сумата е в куфара.Нали само ти знаеш номера,шетай-после ще си допиеме!
        Ти си се редактирал докато ти опрощаваме греховете-сменям виното с чесън,водки и островитянки-всичко е против високо кръвно.Ако продължаваш да изнудваш-три островитянки(21-2.Спирай,че ще смъкна възрастовата бариера-там почти не се раждат момчета,глада е СТРАШЕН!
        Последно редактирано от maxxx; 26-03-08, 18:53.

        Коментар


        • До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
          Недей се кОси бе,баце-ще ти се дава пресата да правиш кръгче понявга.
          Ако много се деструктизираш-дигаме нивото на мискетя и петрохана в сантиметри(ако требе-в метри,може да сме лоши,но не сме безчовечни)
          Не е лошо да се губи,въпроса е да са правилни новите чорбаджии на ПРЕСАТА-за осъзнали се интриганти и опоненти винаги ще има опрощаваща греховете им СОФРА.
          Хора сме все пак(макар и финансови гении),Космос,ПРЕСА-наздраве на всички.
          Поливам яко днешната страшна въртележка.
          Юли,не се наливай под масата-разбихме ги.Дрънни на момето и потвърди,сумата е в куфара.Нали само ти знаеш номера,шетай-после ще си допиеме!
          Ти си се редактирал докато ти опрощаваме греховете-сменям виното с чесън,водки и островитянки-всичко е против високо кръвно.Ако продължаваш да изнудваш-три островитянки(21-2.Спирай,че ще смъкна възрастовата бариера-там почти не се раждат момчета,глада е СТРАШЕН!
          Вие направо сте решили да ми светите маслото- вино, Петрохан, а сега и йънг, прити исла бонита сеньоритас! Хах, не прибързвайте с празнуване на победата, очаквам включване от страна на Заарин! Тогава вече ще ви се стъжни! Той е всепризнат финансов гений и велик борсов играч! Хаааа, страхувайте се и треперете! Отмъщението ще е дълго и жестоко! Сега се уединявам за да го измисля!

          Коментар


          • Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

            Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
            Вие направо сте решили да ми светите маслото- вино, Петрохан, а сега и йънг, прити исла бонита сеньоритас! Хах, не прибързвайте с празнуване на победата, очаквам включване от страна на Заарин! Тогава вече ще ви се стъжни! Той е всепризнат финансов гений и велик борсов играч! Хаааа, страхувайте се и треперете! Отмъщението ще е дълго и жестоко! Сега се) уединявам за да го измисля!
            Къде,аз финансовите операции ги раждам в кенефа(тоя път-честно).
            Заарин явно е преценил,че 1,40 е събарящ ръст по придобиване на ликвидности,а буфера от 1,74 е размазващ!
            Тихо,стига бе-земи островните булки и софрите и кажи БЛАГОДАРЯ.
            П.П.-Ще ти оформя крайната картинка-що Юли в момента го няма?!
            Разговаря по телефона за придобиване на ликвидностите-сещай се с кого.
            Може вече и да са на кафенце или де да им знам разюзданата природа.
            Приеми моите уважения и оферти-после ще е късно.Юли ме послуша-ти що опозиция,Заарин дебаркира отсреща,сам воина не е воин!Мисли,Горна е на 100км.-дан ти дода на гости?!

            Коментар


            • До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              Къде,аз финансовите операции ги раждам в кенефа(тоя път-честно).
              Заарин явно е преценил,че 1,40 е събарящ ръст по придобиване на ликвидности,а буфера от 1,74 е размазващ!
              Тихо,стига бе-земи островните булки и софрите и кажи БЛАГОДАРЯ.
              П.П.-Ще ти оформя крайната картинка-що Юли в момента го няма?!
              Разговаря по телефона за придобиване на ликвидности-сещай се с кого.
              Може вече и да са на кафенце или де да им знам разюзданата природа.
              Приеми моите уважения и оферти-после ще е късно.Юли ме послуша-ти що опозиция,Заарин дебаркира отсреща,сам воина не е воин!Мисли,Горна е на 100км.-дан ти дода на гости?!
              Ахааа, чакай да звънна на жената на Юли, пък ще видим тогаз и ликвидности, и кафенца, и разюзданост... Хм, а тез оферти дето ми ги вкарваш биват и звучат съблазнително , а аз не съм известен с прекалената си устойчивост към корупция... И ако Заарин не ме подкрепи решаващо в следващите 17 мига от пролетта, ще ви се дам. Аз да не съм Гюро Михайлов я!
              Що се отнася до заплахата ти за нощен набег към Горна, ще я отмина с презрение /хахах, опитай само- всички подстъпи към града са завардени от куки за избягване на безредици след днешния екшън с циганите/.
              Последно редактирано от Тихомир; 26-03-08, 20:16.

              Коментар


              • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                Абе вас зелени са ви брали!
                Едвам целя бутониерата да пиша. Голем Смех

                Коментар


                • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                  Аз не разбрах има ли извод за 12 волта ако има и аз ще скачам в надпреварата

                  Коментар


                  • До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                    Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                    Ахааа, чакай да звънна на жената на Юли, пък ще видим тогаз ликвидности и кафенца и разюзданост... Хм , тез оферти дето ми ги вкарваш биват и звучат съблазнително , а аз не съм известен с устойчивостта си към корупция... Ако Заарин не ме подкрепи решаващо в следващите 17 мига от пролетта, ша ви са дам. Аз да не съм Гюро Михайлов я!
                    Заплахата ти за нощен набег към Горна ще я отмина с презрение /хахах, опитай само- всички подстъпи към града са завардени от куки за избягване на безредици след днешния екшън с циганите/.
                    Имах предвид дневен набег с преспиване- през нощта вече съм зобал достатъчно. На Юли за булката е осигурена фитнес почивка за сума = на съмненията й за верността на съпруга. Така че тя не играе от никъде
                    Заарин, ясен- спира с борсовите индикации и инвестиции.
                    Ако ш са дааш- даай кот ш дааш, все още зеаме- наздравИ!
                    Последно- крава на шиш и 2 кега бира, сервирани от десетина островитянки от новата инвестиционна придобивка. Кат не ти оттърва, Заарин да ти сервира- нали сте дружки по дестабилизацията.
                    Казах, ХАУ, НАЗДРАВЕ!

                    Коментар


                    • До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      Имах предвид дневен набег с преспиване- през нощта вече съм зобал достатъчно. На Юли за булката е осигурена фитнес почивка за сума = на съмненията й за верността на съпруга. Така че тя не играе от никъде
                      Заарин, ясен- спира с борсовите индикации и инвестиции.
                      Ако ш са дааш- даай кот ш дааш, все още зеаме- наздравИ!
                      Последно- крава на шиш и 2 кега бира, сервирани от десетина островитянки от новата инвестиционна придобивка. Кат не ти оттърва, Заарин да ти сервира- нали сте дружки по дестабилизацията.
                      Казах, ХАУ, НАЗДРАВЕ!
                      Ами ша са давам , ко да прая... 17 мига от пролетта минаха и заминаха та чак зимата са върна, глей къв студ е навънка, а Заарин никъв го няма... Ае , сдавам са- давай кравата, бирата и островитянките, ааа - и да не забрайш острова и шиша! Шиша е много важен щото ще ми трябва за самоотбрана от нагли островитянки, меракландисани да ми изпият биричката и да ми изядат кравичката!

                      П.С. Заарин ако не са яви до утре сабахлян, отърва хидроплана до Острова на съкровищата. Пък вие си дръжте пресата (пуу, дано ви блокира на първия път)...

                      Коментар


                      • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                        Мухахахахахаха . Забравяте, че тук става дума за световната икономика! Пък Земата е кръгла! И докато тук банките са затворили по тъмно, другаде е светло . Проверих последните финансови новости от темата за кризата в щатите и видях, че в Ню Йорк отпускат лесни кредити срещу само 300% лихва... а там там е светло по друго време ! Сега разполагам с опустошителната финансова мощ да кача още 27 стотинки над тези 1.74 лв ! Вярно, че после трябва да се платят около 3000 лева за погасяване на дълга, ама само да докопаме Пресата и ще се избият ...
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                          Не ви е срам! Направихте темата "момето" на шопска салата БЕЗ сирене! А то с най- добри чувства може би е пуснало обявата точно тук.
                          Ето, видяхте ли, идеи за тунинг се появиха...
                          Безсрамници...
                          Опорочихте темата на "благословената"
                          Daddy's girl! Always & Forever!
                          Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                          Коментар


                          • Re: До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                            Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                            Ами ша са давам , ко да прая... 17 мига от пролетта минаха и заминаха та чак зимата са върна, глей къв студ е навънка, а Заарин никъв го няма... Ае , сдавам са- давай кравата, бирата и островитянките, ааа - и да не забрайш острова и шиша! Шиша е много важен щото ще ми трябва за самоотбрана от нагли островитянки, меракландисани да ми изпият биричката и да ми изядат кравичката!

                            П.С. Заарин ако не са яви до утре сабахлян отърва хидроплана до Острова на съкровищата. Пък вие си дръжте пресата (пуу, дано ви блокира на първия път)...
                            Нещо друго да искаш да ти папат островитянките?!На Юли жена му-бравачка,ти от черквата не излазяш.Сдавай загубените рубежи и добре дошъл при БОГОИЗБРАНИТЕ СОБСТВЕНИЦИ НА ПРЕСАТА!
                            С Юли само объркахме дестинацията-първо ядат шиша,после кравата-няя пълно щастие,брато.
                            Моя е на половина,но покрай анестезията се преживява.

                            Коментар


                            • До: Re: До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Нещо друго да искаш да ти папат островитянките?!На Юли жена му-бравачка,ти от черквата не излазяш.Сдавай загубените рубежи и добре дошъл при БОГОИЗБРАНИТЕ СОБСТВЕНИЦИ НА ПРЕСАТА!
                              С Юли само объркахме дестинацията-първо ядат шиша,после кравата-няя пълно щастие,брато.
                              Моя е на половина,но покрай анестезията се преживява.
                              Ша са сдавам , ама нъцкиии! Заарин са появи с нови финанси, с пагубен кредит! Сега ша видите вий кон боб яде ли! Ти кво , усети че отърваш пресичката и повика помощ от Русе ли?
                              Първоначално публикуван от Zorkа
                              ....................................
                              Спокс, и таз помощ няа та спаси от банкрут, шок и ужас!

                              Коментар


                              • Re: До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                                Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                                Мухахахахахаха . Забравяте, че тук става дума за световната икономика! Пък Земата е кръгла! И докато тук банките са затворили по тъмно, другаде е светло . Проверих последните финансови новости от темата за кризата в щатите и видях, че в Ню Йорк отпускат лесни кредити срещу само 300% лихва... а там там е светло по друго време ! Сега разполагам с опустошителната финансова мощ да кача още 27 стотинки над тези 1.74 лв ! Вярно, че после трябва да се платят около 3000 лева за погасяване на дълга, ама само да докопаме Пресата и ще се избият ...
                                Един,два пъти пробвах да те вкарам у пътя-не!
                                Юли в момента трови,аз ви баламосвам-нищо ли не вдянахте?!
                                Кви работещи банки-сичко е вече кеш-само архипелага е на ипотека,но в евро.
                                27 стотинки-голям капитал и самочувствие-забивам 0,57лв. и дотук с шмекериите.Имам още финансова мощ-не ме пробвайте как мога да изиграя още лев и нещо!
                                А утре като отворят евро-часово ориентираните банки,незнам-който мислил-мислил,подливащите вода днес да мислят за утрешния ден.
                                Тихо се освятка,вие сте по-отворени или имате повечко пари за губене?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X