Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

    Баси! Тази тема има близо 2000 посещения! За седмица! А аз 2 месеца се боря с правенето на конкурс, една камара скъпи награди и няма и 1000 посещения!
    Нещо явно сериозно ми куца в маркетинга....
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
      Баси! Тази тема има близо 2000 посещения! За седмица! А аз 2 месеца се боря с правенето на конкурс, една камара скъпи награди и няма и 1000 посещения!
      Нещо явно сериозно ми куца в маркетинга....
      Явно подхода ти е грешен...
      Daddy's girl! Always & Forever!
      Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

      Коментар


      • До: Re: До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Един,два пъти пробвах да те вкарам у пътя-не!
        Юли в момента трови,аз ви баламосвам-нищо ли не вдянахте?!
        Кви работещи банки-сичко е вече кеш-само архипелага е на ипотека,но в евро.
        27 стотинки-голям капитал и самочувствие-забивам 0,57лв. и дотук с шмекериите.Имам още финансова мощ-не ме пробвайте как мога да изиграя още лев и нещо!
        А утре като отворят евро-часово ориентираните банки,незнам-който мислил-мислил,подливащите вода днес да мислят за утрешния ден.
        Тихо се освятка,вие сте по-отворени или имате повечко пари за губене?!
        Да, ама в кварталчето има една денонощна заложна къща... а ние още не сме си заложили резервните гуми!
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • До: Re: До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
          ...............
          Тихо се освятка,вие сте по-отворени или имате повечко пари за губене?!
          Освяткал съм се друг път! Ти не четеш ли по-горе?!? Апък както святкам, тъй ще тресна , че ще видите с Юли звезди в ефира посред бял ден!

          Коментар


          • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
            Баси! Тази тема има близо 2000 посещения! За седмица! А аз 2 месеца се боря с правенето на конкурс, една камара скъпи награди и няма и 1000 посещения!
            Нещо явно сериозно ми куца в маркетинга....
            Много си ти е готин маркетинга ма народа нали знаеш иска хляб и зрелища.тва па кои го беше казал?
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
              Баси! Тази тема има близо 2000 посещения! За седмица! А аз 2 месеца се боря с правенето на конкурс, една камара скъпи награди и няма и 1000 посещения!
              Нещо явно сериозно ми куца в маркетинга....
              Каква седмица, за два дни!

              Коментар


              • Re: До: Re: До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                Ша са сдавам , ама нъцкиии! Заарин са появи с нови финанси, с пагубен кредит! Сега ша видите вий кон боб яде ли! Ти кво , усети че отърваш пресичката и повика помощ от Русе ли?

                Спокс, и таз помощ няа та спаси от банкрут, шок и ужас!
                Кат шай тъй-на островитянката бабата и на кравата лелята!
                Замисли се бе,човек-къде е Юли?!Сичко е построено и куфража е махнат!
                Заарин само трови ама инвест-йок!
                Продължаваш да губиш,докога?Булката ясно,ама детето какво ще яде?

                Коментар


                • До: Re: До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                  Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                  Ша са сдавам , ама нъцкиии! Заарин са появи с нови финанси, с пагубен кредит! Сега ша видите вий кон боб яде ли! Ти кво , усети че отърваш пресичката и повика помощ от Русе ли?

                  Спокс, и таз помощ няа та спаси от банкрут, шок и ужас!
                  Ако и аз не го подкрепя, повярвай ми, че ще спя на терасата! И не му палете повече фитилите за пресата, 'щото сън не спи вече... Отстъпете му я!!! Ще ви я дава от време на време, ОБЕщАВАМЕ!!!!
                  Daddy's girl! Always & Forever!
                  Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                  Коментар


                  • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                    Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                    Явно подхода ти е грешен...
                    Явно....
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                      Явно....
                      Помощ?
                      Daddy's girl! Always & Forever!
                      Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                      Коментар


                      • До: Re: До: Re: До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                        Кат шай тъй-на островитянката бабата и на кравата лелята!
                        Замисли се бе,човек-къде е Юли?!Сичко е построено и куфража е махнат!
                        Заарин само трови ама инвест-йок!
                        Продължаваш да губиш,докога?Булката ясно,ама детето какво ще яде?
                        Шейретин си ти... И май си роднина на Гьобелс... Кат някой дявол само ми нашепваш грешни мисли и ми искаш да ти отстъпя почти спечелената пресичка! Ама не ставааа!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                          Мухахахахахаха . Забравяте, че тук става дума за световната икономика! Пък Земата е кръгла! И докато тук банките са затворили по тъмно, другаде е светло . Проверих последните финансови новости от темата за кризата в щатите и видях, че в Ню Йорк отпускат лесни кредити срещу само 300% лихва... а там там е светло по друго време ! Сега разполагам с опустошителната финансова мощ да кача още 27 стотинки над тези 1.74 лв ! Вярно, че после трябва да се платят около 3000 лева за погасяване на дълга, ама само да докопаме Пресата и ще се избият ...
                          Стига нагнетява мераци за печалби!Банки,манки-земи си тлъстия процент и добре дошъл при кръшните булки-лошо ли е,аз казах на жената че отивам да окачествявам петролни залежи в Шабла!
                          Може и в Плевен-от келеш съм чувал че там е купон-а пък с ПРЕСА,МАЙКО МИЛА!
                          Забрави за 0.27лв-на ларж намерих към лев и нещо за срутване на икономиката и фондовото развитие на ПРЕСИТЕ.
                          Да заровим томахавката,колеги-симпозиум по темата на читава хижа с читава хижарка,мезе и бири?!

                          Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                          Шейретин си ти... И май си роднина на Гьобелс... Кат някой дявол само ми нашепваш грешни мисли и ми искаш да ти отстъпя почти спечелената пресичка! Ама не ставааа!
                          Сега дръннах на мама-Гьоринг бил.Германците спряха,спри и ти и яла на острова.Споменах туй-онуй и булките си късат девствените одежди...
                          На тая оферта и ПРЕСАТА мълчи-ти как?!
                          Ела при нас бе,човек-Юли лъже Ким че е командировка,благодарИ на космическите постулати че е грешен и ми звъни да ходя и аз на адреса да мърсувам.
                          Чак утре ще пиша-много назря обстановката!!!
                          Последно редактирано от cveti; 23-02-09, 15:22.

                          Коментар


                          • До: Re: До: Re: До: Re: До: Re: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                            Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                            Ако и аз не го подкрепя, повярвай ми, че ще спя на терасата! И не му палете повече фитилите за пресата, 'щото сън не спи вече... Отстъпете му я!!! Ще ви я дава от време на време, ОБЕщАВАМЕ!!!!
                            Ясно, имаме роднинска връзка! Е, аз заравям бойната секира и най-великодушно отстъпвам на русенската банда тъй лелеяната преса!
                            Първоначално публикуван от maxxx
                            Стига нагнетява мераци за печалби!Банки,манки-земи си тлъстия процент и добре дошъл при кръшните булки-лошо ли е,аз казах на жената че отивам да окачествявам петролни залежи в Шабла!
                            Може и в Плевен-от келеш съм чувал че там е купон-а пък с ПРЕСА,МАЙКО МИЛА!
                            Забрави за 0.27лв-на ларж намерих към лев и нещо за срутване на икономиката и фондовото развитие на ПРЕСИТЕ.
                            Да заровим томахавката,колеги-симпозиум по темата на читава хижа с читава хижарка,мезе и бири?!
                            Аз се съгласих, остава ти да издириш Юли и не забравяйте кравата и бирата! А, да не забравя и шиша!

                            Коментар


                            • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                              Баси! Тази тема има близо 2000 посещения! За седмица! А аз 2 месеца се боря с правенето на конкурс, една камара скъпи награди и няма и 1000 посещения!
                              Нещо явно сериозно ми куца в маркетинга....
                              Сашо, ама тук става въпрос за Преса, не не'кви си награди от оффффроуд характер.
                              Пусни конкурса в бгмамата да проверим маркетинга.

                              Извинете на седем езика за спама!!!

                              Коментар


                              • До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                                Стига бе Вие сте нечовеци
                                Продайте я тази преса на китайците да ви я размножат и да има за всички
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X