Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Произлиза от ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

    а за еърбега, защо все си мисля че като се надуе и тогава става тая екстра с допълнителната жабка щото май всичките имат фабрично, не сам сигурен за тва не хвъргайте камъни по мене

    Коментар


    • #32
      До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

      Първоначално публикуван от ksp84 Преглед на мнение
      а за еърбега, защо все си мисля че като се надуе и тогава става тая екстра с допълнителната жабка щото май всичките имат фабрично, не сам сигурен за тва не хвъргайте камъни по мене
      Като се надуе,по-стиснатите автотърговци го носят да им го тапицират и го мантират отново,който уважава колата си и собствената си и на свойте близки безопастност,си копува други(най-често-втора употреба) и ги монтира на колата.
      П.П. Отсвен това,някак премахват и сигналната лампа на таблото,автотърговците де
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #33
        До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

        Първоначално публикуван от ksp84 Преглед на мнение
        а за еърбега, защо все си мисля че като се надуе и тогава става тая екстра с допълнителната жабка щото май всичките имат фабрично, не сам сигурен за тва не хвъргайте камъни по мене
        то на тези дето имат там на мястото на жабката, задължително ще има и за водаяа, и на волана пише AIRBAG, а на моята си пише само OPEL, така че за това съм сигурен че има версии без AIRBAG, а не че е била задействана и после изкорубена.

        Коментар


        • #34
          До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

          здравейте пичове.Направих добро посещение на морето и редица тестове на колата,НО искам да ви покажа новата придобивка-DVD + TV.На детето му е най-приятно разбира се.
          Прикачени файлове
          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

          Коментар


          • #35
            До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
            здравейте пичове.Направих добро посещение на морето и редица тестове на колата,НО искам да ви покажа новата придобивка-DVD + TV.На детето му е най-приятно разбира се.
            То всичко хубаво ама ще береш ядове с тези висящи кабели над педала за газта аз така веднъж на един Сеат такава газ му дадох през кабелите че събрах половината инсталация върху каракът ми.
            no signature no problems

            Коментар


            • #36
              До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
              То всичко хубаво ама ще береш ядове с тези висящи кабели над педала за газта аз така веднъж на един Сеат такава газ му дадох през кабелите че събрах половината инсталация върху каракът ми.
              Aми да ти кажа то добре че е снимката пък и ти да ги видиш,защото аз не съм ги забелязал.Ще ги изрежа внимателно за да не пречат.
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #37
                До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                Aми да ти кажа то добре че е снимката пък и ти да ги видиш,защото аз не съм ги забелязал.Ще ги изрежа внимателно за да не пречат.
                А не така направо с резачките, после да не се чудиш като надиснеш клаксона що се заключват вратите
                no signature no problems

                Коментар


                • #38
                  До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  То всичко хубаво ама ще береш ядове с тези висящи кабели над педала за газта
                  Фанатик, зоркото око к'ат митничар на кулата, нищо не пропуска...

                  ( сори за офтопика.... )
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #39
                    До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                    Първоначално публикуван от bubi
                    колкото и да я харесвам обаче си е една по-височка кола
                    Явно още не си познаваш добре колата, щом така мислиш
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • #40
                      До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                      убеден съм че е така
                      все пак това ми е първия "нелек" автомобил.
                      ако трябва да го похваля, досега не ми е изневерил в нито един терен (не че съм се гаврил особено много) - проправих си път до устието на р.Ропотамо (да ме прощават горските), качи ме и до връх Атия (и то след големите дъждове) просто асоциирам думата "джип" с Wrangler и Patrol, и оттам това по-пренебрежително отношение към него (прощавай ме ).

                      Коментар


                      • #41
                        До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                        Първоначално публикуван от bubi

                        никой ли не заменя Патрул за Фронтера
                        Май няма много изгарящи от желание.
                        B+

                        Коментар


                        • #42
                          До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                          Първоначално публикуван от bubi Преглед на мнение
                          просто асоциирам думата "джип" с Wrangler и Patrol, и оттам това по-пренебрежително отношение към него (прощавай ме ).
                          Там ти е грешката Вранглера е автомобил от класа на късата Витара, Нивата, Ферозата и други такива... Определено има много възможности за ъпгрейд но е много далече като конструкция от по-голям и тежък всъдеход. Това не значи че е ощетен откъм проходимост, просто не трябва да се сравнява с машини които са в друг клас. Аз съм убеден ч в неговия си клас е най-доброто (поне за мен) но не се заблуждавам да го сравнявам с големи Тойоти, Нисани и Шевролети.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #43
                            До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                            Първоначално публикуван от bubi
                            имам някво странно усещане че задницата и виси...или "торсионите" са пренавити, абе с други думи - бяга ми хоризонталата
                            Aз така като гледам: увиснали са ти ресьорите, гумите са ти малки, степенката ти е крива и не са ти измили добре дясната врата....
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #44
                              До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                              на черното бяло немога да кажа
                              а колко големи трябва да са ми гумите ?
                              имам едни от Икарус ама не ми пасват на жантите...

                              Коментар


                              • #45
                                До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                                Първоначално публикуван от bubi Преглед на мнение
                                на черното бяло немога да кажа
                                а колко големи трябва да са ми гумите ?
                                имам едни от Икарус ама не ми пасват на жантите...
                                Колкото пари можеш да отделиш толкова големи
                                31" влизат като у дома си.
                                а твойте са доста по-малки като гледам, ама ако имат грайфер си ги карай.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X