Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Произлиза от ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

    Само 10 лева , то собствениците на моргата малко се замотаха, защото мислех такива от голф2 за багажника да слагам (два) и ми казаха да ида да разгледам били по 10 лева ... и имаше една купчина такива амортисьори... там беше и този от пасата,в пъти по-твърд от останалите и така се разминах само с десетаче.Ако мислите да слагате намерете амортисьор който е бил за преден капак,доста по-твърди са и само един върши работа,ако са обикновени не знам и 2 дали ще се справят,мно тежък тоя капак

    Коментар


    • #17
      Re: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

      вилик,видях че си към МСС обаче ако човек има нужда на какъв телефон да звънне?
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #18
        Re: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
        вилик,видях че си към МСС обаче ако човек има нужда на какъв телефон да звънне?
        Дори да има огромно желание да дойде да ти помогне ще е поне след 6 часа все пак от Благоевград до Стара Загора си е бая път
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          Re: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
          вилик,видях че си към МСС обаче ако човек има нужда на какъв телефон да звънне?
          МСС не се занимава с подобни проблеми. С такава цел е създадено Дружеството за взаимопомощ извън пътя но и там е важно да сте член - но все пак пробвайте...

          Повече информация тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9412
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #20
            Re: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            Дори да има огромно желание да дойде да ти помогне ще е поне след 6 часа все пак от Благоевград до Стара Загора си е бая път
            Тва е така, но представи си колегата реши да ходи някоя зима на ски в Банско и иска да пием по бира,нека си го има моля телефон човека .
            Пратил съм го на ЛС.

            Коментар


            • #21
              До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

              adwokat-gps-е екстра какъв е и на каква цена си го взе че и аз луднах нещо по тях
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #22
                До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                Чети в под-форума за GPS има продават се доста, иначе най-добрия e Garmin 60CSx (такъв е и на горната снимка) за около ~900 лв.
                no signature no problems

                Коментар


                • #23
                  До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                  Този е както вече бе отбелязано garmin 60 csx.Цената е също такава+кабел за кола 50 лв.,стойка за стъклото 60 лв.,батерии хубави със зарядно около 30 лв.,последно карта на БГ за 130 лв.
                  А сега чети тук https://htftp.offroad-bulgaria.com/tuono/Page_GPS.htm
                  Този пич е направил страхотен сайт в полза роду.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #24
                    До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                    Адвокатее,адвокате добра е фронтерата поздравления
                    а там airbaga ли е отворен или греша?

                    Коментар


                    • #25
                      До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                      Първоначално публикуван от vilik Преглед на мнение
                      Адвокатее,адвокате добра е фронтерата поздравления
                      а там airbaga ли е отворен или греша?
                      Евала брат,ако мислиш че знам къде е аирбага.На снимката с ГПС-то се вижда таблото и отвора над жабката де.Въпреки ,че проблема ми е хъб,каквото и да означава това.Днес го локализирах визуално и се надявам да се раздвижи и да се оправи.Ако не се раздвижи...ба маа му,сменям жената...
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #26
                        До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ


                        ето при мен как е ... не че се вижда много ама все пак
                        а може и таблото да е друго при теб

                        Коментар


                        • #27
                          До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                          Разбрах те брат,ами там просто имам над жабката шкафче...изглежда фабрично,което ме навежда на мисълта че просто съм без багове.
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • #28
                            До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                            Разбрах те брат,ами там просто имам над жабката шкафче...изглежда фабрично,което ме навежда на мисълта че просто съм без багове.
                            прав си фабрично си е така, моето е също без, на тези с новото табло и без AIRBAG е така, на ръководствата за Фронтера, публикувани от fanatic, на 4-та страница на руското има снимка на новото табло с описание, но там е с AIRBAG- а, аз съм си го разпечатал цялото и сега ми е като албум, ако ме интересува нещо гледам, лощото е че в другото ръководствио за ремнонт голяма част от инфото за бензинови двигатели и по трансмисията липсва.

                            Коментар


                            • #29
                              До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                              да липсва наистина аз затова съм изровил Haynes, руския софтуер и юзър менюала да се припокриват но лошото, е че повечето са до 98-а година.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • #30
                                До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                                Е та шкафче е по-добре като няма багажник и без тва,се нещо може да събере не знаех,че има верси без аирбег

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X