От: Бар Наздраве 5
Мине се, не мине някой час и пак е време! Ракия, бира вино?
Наздраве, рикики!
Мине се, не мине някой час и пак е време! Ракия, бира вино?
Наздраве, рикики!
...наздраве
Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар