От: Бар Наздраве 5
Добър вечер!Прибрах се от работа,и сядам да пия една ракия.
Наздраве!
Добър вечер!Прибрах се от работа,и сядам да пия една ракия.
Наздраве!

Тук са 39 потребители онлайн. 0 потребители и 39 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар