От: Бар Наздраве 5
Кафе!
Кафе!
. Лошото е, че съм дежурен и не може да пия. Наздраве на тия които могат да пият!
Тук са 63 потребители онлайн. 0 потребители и 63 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар