Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От.... мостове за фронтера.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От.... мостове за фронтера.

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Това е живата истина колега(не сме градски,но това няма значение).Стабилната основа на проблемите ни са кирльовци,дето се имат за "майстори",неграмотни продавачи на масла и каквото ти дойде на ум, възрастта на машините и нашите мераци извън шосето.Но на300+ км. да кажеш,че дифа бил слаб-грам не съм съгласен!На моя имаше някакво леко виене(не е отварян)-смених с правилно масло и сега не се чува нищо.Изчезна и затягането на пълен ляв-десен,което е предпоставка за чупене(или ликвидация на ЛСД-то).То ако е до душмания извън пътя-дай ми коя да е ТЛК(ама да не е моя) и ще видим колко е здрав дифа.Ще изкара(може би)някой км. повече,но крайния резултат е гарантиран.Вечни работи няма.И за финал да кажеш,че немците не могат да правят коли-ами да си купим италиански джипове и после директно в Дунава(на мен ми е близо-няма да се мъча много)!
    Прав си така е,само дето ме дразни това че говорят из форумите са слаби дифове!Това за мен значи че,често дават някакъв дефект.А че сме градски,градски сме,аз съм от Русе и си имам две сестрички там,но от доста време живея в Раднево.Поздрави! Може и да се запознаем когато съм в Русе!

  • #2
    До: Мостове на Фронтера?

    Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
    Прав си така е,само дето ме дразни това че говорят из форумите са слаби дифове!Това за мен значи че,често дават някакъв дефект.А че сме градски,градски сме,аз съм от Русе и си имам две сестрички там,но от доста време живея в Раднево.Поздрави! Може и да се запознаем когато съм в Русе!
    Не знаех корена-прощавай!Говорели из форумите-ами да си говорят.За мен форум е мнение,становище и каквото се сетиш без НАЛАГАНЕ на мнението,т.е. диспут.А който си е доволен от машината може да спори заради спорта без да е съгласен с мнението на колегата(често непотвърдено от опит-личен)и по този начин по-младите от нас да мислят,преценяват и учат.За запознанството-по принцип без бири и други лубриканти не може.Няма как-ще се жертвам с удоволствие!Ако не ми откриеш из форума(има ги)телефоните-ЛС.
    Лека на всички!

    Коментар


    • #3
      До: Мостове на Фронтера?

      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
      Не знаех корена-прощавай!Говорели из форумите-ами да си говорят.За мен форум е мнение,становище и каквото се сетиш без НАЛАГАНЕ на мнението,т.е. диспут.А който си е доволен от машината може да спори заради спорта без да е съгласен с мнението на колегата(често непотвърдено от опит-личен)и по този начин по-младите от нас да мислят,преценяват и учат.За запознанството-по принцип без бири и други лубриканти не може.Няма как-ще се жертвам с удоволствие!Ако не ми откриеш из форума(има ги)телефоните-ЛС.
      Лека на всички!
      ОК.Ще се обадя предварително кога щесъм вРусе,мисля че няма да е скоро,но здраве да е!Поздрави!

      Коментар


      • #4
        До: Мостове на Фронтера?

        Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
        ОК.Ще се обадя предварително кога щесъм вРусе,мисля че няма да е скоро,но здраве да е!Поздрави!
        0896/774 655
        0887/632 237
        Пламен
        Лека!

        Коментар


        • #5
          До: Мостове на Фронтера?

          "Горския",да ми се обадиш като тръгваш за Русе,че там имам един познат-да се видим!

          Коментар


          • #6
            До: Мостове на Фронтера?

            Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
            "Горския",да ми се обадиш като тръгваш за Русе,че там имам един познат-да се видим!
            Чакай хората да ти свършат работата .Калпазанин.

            Коментар


            • #7
              До: Мостове на Фронтера?

              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
              "Горския",да ми се обадиш като тръгваш за Русе,че там имам един познат-да се видим!
              Нямаш проблем!

              Коментар


              • #8
                До: Мостове на Фронтера?

                Въх че си кръвожаден... Изпозакла ги всички
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: Мостове на Фронтера?

                  Сега да те трия ли да те местя ли кво да те правя?
                  я се измодерирай сам.

                  аа ма ти май не можеш тук....
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мостове на Фронтера?

                    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                    Сега да те трия ли да те местя ли кво да те правя?
                    я се измодерирай сам.
                    Не може. Нямам права. Имам право да спамя, а ти да триеш
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мостове на Фронтера?

                      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                      Не може. Нямам права. Имам право да спамя, а ти да триеш
                      еи, какво се рови, вип ложата в контеинера я се махаите горе на черен хаивер и лъскави партита
                      Последно редактирано от Юли; 15-12-07, 16:55.
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мостове на Фронтера?

                        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                        Чакай хората да ти свършат работата .Калпазанин.
                        обърнете прасенцето да не загори, и аз идвам
                        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мостове на Фронтера?

                          Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                          обърнете прасенцето да не загори, и аз идвам
                          Не се уфлянквай,че е има няма 50 кила.И виното е лимит-100 л.Пък като гледам в този отбор въздържатели не се намират.Я на сериозно ми елате на гости бе!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мостове на Фронтера?

                            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                            Не се уфлянквай,че е има няма 50 кила.И виното е лимит-100 л.Пък като гледам в този отбор въздържатели не се намират.Я на сериозно ми елате на гости бе!
                            не дърпаи дявола за опашката че ако знаеш какъв раширен стомах имама
                            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мостове на Фронтера?

                              Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                              не дърпаи дявола за опашката че ако знаеш какъв раширен стомах имама
                              Дърпам не дърпам-докато не видя не вярвам.Доказателствата на маса при мен.Аз май имам глисти и нямам разширен тумбак,ама от софра не бягам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X