От: Бар "Наздраве" 4
Ми още ме боли гърлото. Да не мислиш, че ми аресва пица с дъмпъл...
Наздраве!
Ми още ме боли гърлото. Да не мислиш, че ми аресва пица с дъмпъл...
Наздраве!
Тук са 77 потребители онлайн. 0 потребители и 77 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар