От: Бар "Наздраве" 4
Я не се занимавайте с това железо , ми да пием по една ракия
...наздраве
Я не се занимавайте с това железо , ми да пием по една ракия
...наздраве

Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар