От: Бар "Наздраве" 4
Има един бараджия дето днес го нема, а требва да почерпи.
Е, ще почакаме.
Айде наздраве!
Има един бараджия дето днес го нема, а требва да почерпи.
Е, ще почакаме.
Айде наздраве!

Тук са 42 потребители онлайн. 0 потребители и 42 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар