Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Не ги слушай
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      А-а-а, с консТиПативнияТ теориЙ, че... (айде да не вземат децата с увреждания да се разлютят, пък нали са зле с английскияТ): https://www.forbes.com/sites/davekea...U#343cbd8d3241

      То и аз съм зле с английскияТ. Обаче теорията, че за повечето случващи се неща на тоя свят е отговорен ВВП(ДССИМ) всъщност слага мехлем на сърцата на споменатите. Ако и да протестират проформа чат-пат

      П.П. А къде все пак изчезна форумният наше всё? Последно май се беше заканил да къса пагони някому ...в Сирия...
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Ха , за първи път влизам в този раздел... Тука наказания заради (нездравосилно) писане раздават ли ?

        Защото , от съвсем бегли наблюдения "Здравите Сили" са (най малко) в два отбора (сини и червени)

        И май първите са в по силни и изгодни позиции А иначе - като на всяко дете с увреждания и на мен ми се ще да подръпвам плитчиците на такива като шведското моме .... и не само...

        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
          А иначе - като на всяко дете с увреждания и на мен ми се ще да подръпвам плитчиците на такива като шведското моме .... и не само...

          Фнимавай! Грета също е дете с увреждания - имала била "Синдром на Аспергер" (което не е алергия към аспержи!).
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            .... Грета също е дете с увреждания "Синдром на Аспергер" (което не е алергия към аспержи!).
            Е , чак толкова значителни увреждания - не ! , мосю гаги4... , - правя разлика межу аспержа и брюкселско зелье....
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Бабата и двамата Дядовци еднозначно декларираха съпричастността си и оцениха пропуските при отглеждането. Връзката с тук къде е, децата нямат общо, не са без асистент?
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                "Не може ли и Грета Тунберг да е нормален тийнеджър – като Тита, Сузанита, Гери-Никол и други такива смятани у нас за нормални тийнейджъри? Не може ли да врътне един кючек, да изпее нещо за пръскане на дисплей, да се почекне из инстаграм? Някой текст от сорта на „Грета, Грета, карай на пета, айде в петък наргилета, а пък в събота – дупета” няма ли да е хит, а? Вместо да ходи да пуши наргиле в мола, тя тръгнала за климата и планетата да се грижи! И най-наглото – има мнение и позиция, как смее?!"

                Иначе наблюденията на nbajani са правдиви: има здрави сили, деклариращи принадлежност към противоположни краища на политическия спектър. Някои от тях даже се осмеляват да отричат ("How dare you?!" ) приноса на другаря Тодор Живков и значимостта на Златния му век за просперитета на ошмулената впоследствие наша Мамковина. Същевременно са люти фенове на Татови подражатели...
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  ..."Синдром на Аспергер" ....
                  Айде ся, синдром на аспержата. Малката Гретхен е трето поколение актриса, ако се наложи може да ти изиграе каквото поискаш психическо разстройство
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Фнимавай! Грета също е дете с увреждания - имала била "Синдром на Аспергер" (което не е алергия към аспержи!).
                    Gagic като е такъв специалист по уврежданията, я да видим дали ще познае кой от утвърдените участници има нещо от "аутистичния спектър", зер "синдром на Аспергер" вече не се разглежда като отделно състояние.

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      ... нещо и davc ми се губи...
                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Взеха го запас... в Копривщица...


                      Давцът от няколко месеца... а бе, направо си е половин година вече ... е негър. В Копривщица.

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Gagic като е такъв специалист по уврежданията, я да видим дали ще познае кой от утвърдените участници има нещо от "аутистичния спектър", зер "синдром на Аспергер" вече не се разглежда като отделно състояние.
                        Искаш да го обидя?
                        Аутизмът не е увреждане, а "различие".... Ноооо, веднага здравите сили ще съзрат паралел с "различните" гейове и т.п. Така, че пак ще го обидя. Иначе си имам отдавна наблюдения върху двама тук.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          То всичко е различие. Включително ранно детство в Кимирсения. Ама нали сме толерасти, ...

                          Айде де? Може на лично.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            А аз като ти качвах,че си падаш гей не ми вярваше,наблюдавай си ги внимателно и не кьлве на Гретка облачето чак толкова
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Босе, колко е часа при вас? Пишеш като на 3 големи.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Няма значение колко е,аз бачкам 24/7,а и няма значение дали ти ме разбираш,то за когото е писано ще ме разбере,не е за тебе.

                                Иначе е 5:30 , ти що си буден няма да питам
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X