Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Не съм видял притчата и се заядох само за термина. Сега трябва да се пренастройвам, а това е доста уморително! Иначе, чета с интерес!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      беше приел за периферна скорост в дългия край на лоста "първа космическа". Не съм сигурен, но това не променя много нещата.
      Не, никак не ги променя.
      10 м/с срещу 7,91 км/с.
      Нищо и никаква разлика...

      Баси, едно време физиката ми беше от любимите предмети, ама колко време мина от тогава, и като не се Юпрактикува" всичко съм забравил.
      Е, не всичко де, доста неща помня и прилагам, ама още повече съм забравил.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        доста неща помня и прилагам
        Да проверим!

        Защо се чува плющенето на камшика?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Не, никак не ги променя.
          10 м/с срещу 7,91 км/с.
          Нищо и никаква разлика...

          Баси, едно време физиката ми беше от любимите предмети, ама колко време мина от тогава, и като не се Юпрактикува" всичко съм забравил.
          Е, не всичко де, доста неща помня и прилагам, ама още повече съм забравил.
          Именно! Никак не ги променя нещата. Дори, сметнати през периферна скорост, равна на скоростта на светлината, ще ти трябват бая годинки.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Да проверим!

            Защо се чува плющенето на камшика?
            Не знам ама да питам на свой ред-защо на свръхзвуковите самолети понякога се чува гръм?..

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Именно! Никак не ги променя нещата. Дори, сметнати през периферна скорост, равна на скоростта на светлината, ще ти трябват бая годинки.
            Да, с която от двете скорости да се движиш-пак не може да изминеш разстоянието по дъгата на далечния край на лоста за един човешки живот.
            Освен, ако не си Метусал(ем). Ма пак може да не стигнат годинките...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              защо на свръхзвуковите самолети понякога се чува гръм?..

              Ми значи знаеш! По същата причина.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                То-о-о-о, при повечето филми на Брус Лии и Джеки Чан се чуват тези звуци.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Естествено! Тупалките се движат бърже!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                    Като добавиш и това, че ще отклоняваш от курса спрямо слънцето се оказва, че лоста няма да е чак толкова голям. Теоретично една по-голяма бомба я мести леко.
                    O-o-o-o, да! Изместването от орбитата е значително по- лесно. Тук вече действат и центробежните, центростремителните и инерционните сили, но как ще разположиш останалите елементи в картинката и как би ги обяснил на Архимед... ?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Думата ОВЦА, написана с четири правописни грешки, се чете БИРА!

                      ?
                      Да имаш да вземаш... Не е с 4 , а с 3 правописни грешки. Виж ОВЕН може.... И УФСЪ може!
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Тука има (тука нема) нещо не у ред, ама то ще си покаже!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Бира с 4 правописни грешки е "кафе".
                          Това за овцата го чувам за първи път.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            И КАФЕ не е - има едно А, па макар и не на мястото си.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Добре дошли тук, всички низвергнати от другите кътчета на Земята.
                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                              Подозирам, щото си нЕмАх работа да пусна тема за Грета Тунберг там... РИОКОЗ тутакси интервенира
                              Първоначално публикуван от FiveFinger
                              Гагич, добре дошъл.
                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                              А, не разчитай.
                              Първоначално публикуван от Тропчо
                              Не казвай голям залък. Допускам, че си залипсвал на хора с влияние тук, решили са да ти затворят полето за изява там, разчитайки че като нямаш друг отходник на вътрешния глас, щеш не щеш, пак ще пропишеш тук, вдигайки до невъобразими висоти рейтинга на форума. Та-а-а-а-а, може и да не пуснат оня форум, докато не пропишеш тук.
                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                              Аз ако имам непреодолима "зависимост" към писането, ще си отворя блог - кеф ти "blogspot.com", кеф ти "blog.bg", кеф ти "worldpress", че даже и страница във фейсбук си имам, навремето се регистрирах, щото нямаше как да прочета там някаква статия. Ако установя, че имам такава зависимост, де. Ще пробвам и ще видя. А този форум явно е отреден за деца с увреждания щом така яростно ги брани администрацията.
                              Първоначално публикуван от veskov
                              Децата трябва да се пазят
                              http://epicenter.bg/article/Putin-za...a-y/194460/7/0
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Гагича да не се инати, ами да си идва и да си пише в своя стил.
                                И аз два-три пъти спирах да пиша(единия опът насилствено, че много чувствителни америкоживущите), ама форума е като наркотик-веднъж опиташ ли-не можеш вече без него.

                                Та Гагич(извинявай, ама не ти знам името, та те гагичосвам)-ела си бе, найш ли как е скучно без теб. Форума си има емблематични личности, а ти си от най=ярките такива.
                                Спри с детското сърдене и постъпи като зрял човек.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X