Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
    ... това не отменя същността на делата му.
    А каква е същността на делата му? Имам предвид медийно-експонираните, за които всички знаем?

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      А каква е същността на делата му? Имам предвид медийно-експонираните, за които всички знаем?
      Че човек може да е добър и безкористен, дори да няма нищо.
      И че същността не е в имането и материалното.
      Белким нЕкой политик се сети за тия неща, па дори и да не стига хептен до аскетизъм.

      ПП: Медиите може да са намазали, но делата са си на стареца и са значими.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Даже много се е занимавал с материалното, човекът.

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Даже много се е занимавал с материалното, човекът.
          Но не за себе си. А за популяризиране на духовното (освен, ако нямаш друга някаква вътрешна информация ). Ако се беше заврял в пещера, и ял боровинки, пак щеше да си е аскет, но полза от това за никому.
          И ако беше спестил 100 бона под дюшега, пак едва ли някой щеше да разбере, освен тия които ще ги вземат.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            ...
            И ако беше спестил 100 бона под дюшега, пак едва ли някой щеше да разбере, освен тия които ще ги вземат.
            То и сега така.

            Впрочем "делото" му малко се различава от на почти всички от останалите просяци. Разликите са чисто технически - неговите дарения са официално осчетоводени именно като такива по неизвестна (засега) причина.
            не знам дали сте се замисляли кой контролира просията (и прибира основната част от приходите) у нас

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              ...полза от това за никому...
              Не е за бай Добри, но нали сме на ринга
              Цецо, "никому" е падежна форма. Т. е. или "полза от това никому", или "полза от това за никого".
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Не е за бай Добри, но нали сме на ринга
                Цецо, "никому" е падежна форма. Т. е. или "полза от това никому", или "полза от това за никого".
                Трябва да има борба, все пак ринг.
                Но поемам крушето, и с лек опит за ъперкът - ти си живял по-близо до времената когато тия форми са били много по-актуални. Т.е. прав си, но като на младеж, на мен ми е простено. А и езика се променя, след време може да кажат, че и така е правилно
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Всъщност не е правилно да се ползват падежни форми извън литературно-исторически контекст

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Различни мнения:
                    Езикът губи красотата си.
                    Излишно усложнение.

                    Колкото до дядото, коментари, особено във форум, са нежелателни.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Колкото до дядото, коментари, особено във форум, са нежелателни.
                      Що-о? Всеобщото захласнато блеене, никога не е бивало продуктивна конструкция.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Няма и много смисъл. Кой разбрал намека, разбрал. За да се обсъди в дълбочина просията като такава, трябва да се нарушат поне две важни правила в тоя Форум.

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Аз проявявам интерес към бумагата за 54ката. Мога да я купя например.
                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Аз имам 54 ама нямам книжка. А Цецо е гад неземна.
                          Първоначално публикуван от Тропчо
                          Оцапахме яко темата, не без мое участие. Извинявам се!
                          За момента съм предложил книжката на съфорумец, на когото продадох пушката. Ако той не се заинтересува, мога да я пусна тук за 200-300 кинта Паспортът, сам по себе си е интересен, но си е за точноопределената пушка.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            Различни мнения:
                            Езикът губи красотата си.
                            Излишно усложнение.

                            Колкото до дядото, коментари, особено във форум, са нежелателни.
                            Няма да бъдеш разбран, не и докато има такива професори като гого розовия г@з дето си развяват байряка безсрамно във всяка тема в иначе сериозния форум.
                            Real Recognize Real

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Нещата тръгнаха оттук:
                              Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                              Някой пробвал ли е с този уред с ултра звук да състари и омекоти ракията си?
                              И дали въобще върши работа че съм се навил да го вземам.

                              [ATTACH=CONFIG]947965[/ATTACH]
                              Предполага се, че въпросният уред създава високочестотни вибрации, т.е. си е вид вибратор, помагайки за, м-м-м-м-м-м-м, отлежаването на рикията.

                              Съвсем логично, минаваме през:
                              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                              Аз я като я изветрявам слагам вибратор за аквариум да и пуска въздух за 2 седмици до месец най-много.
                              където отново става дума за вибратор. Само дето, аз за подобно аквариумно оборудване не съм чувал.

                              Чувал съм за аератор (барбутатор) и реших да уточня:
                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Тук вече ме уби. Я, кажи за тоя вибратор, какво прави и как действа? Да не е барбутатор?
                              И, стигнахме дотук:
                              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                              Човек се учи докато е жив ...благодаря ви , и днес научих нещо ново
                              Я, кажи ся, ти к'во научи и ми го обясни и на мен. Да не ми умрат рибките, не за друго. Ракия при мен не се задържа, та да ѝ вибрирам, барбутирам, мантрирам (да ѝ пея мантри) и т.н.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Я, кажи ся, ти к'во научи...
                                Че оборудване за аквариуми, може да се ползва в ракиявариуми - ако не друго, поне от хомеопатични подбуди - но рибки в ракия не може да се отглеждат, само Тропчовци.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X