Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пиано Бар :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пиано Бар

    Защо не си купи кафе робот от sonda? Гледам, всички са доволни. И аз съм на кафеварка каничка и не планирам промяна. Абе, навик!
    Сега обаче сме гости на Вили в чудесния Пиано бар и предлагам да се отпуснем и потопим в задушевната атмосфера, луксозни питиета и качествена музика. И сам да си на масата, при такава обстановка, удоволствието, макар и виртуално, пак е пълно.

    Още едно изпълнение в госпъл стил. Абстрахирайте се от текста и почувствайте музиката.



    Наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Пиано Бар

      Неделя следобед е! Време е за тънка ледена бирка и малко релакс, преди работната седмица

      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Пиано Бар

        Такааа, стана неделя вечер. Какво по-подходящо от ледена ракийка и гръцка салатка, докато станат пържолите!

        Наздраве!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Пиано Бар

          Утрепах се от копане на вилата, ама лехичките с цветята станаха супер.
          Като цъфнат розите, ще ги снимам.
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • От: Пиано Бар

            Узо с мАтеница...?

            Наздраве, Вили, Дани!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Пиано Бар

              Наздраве, Сашо!
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • От: Пиано Бар

                Наздраве, банда
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Пиано Бар

                  Гледам, сериозно разпиване! Ми да зема и аз да се дотътря, а? Не знам ще ви хареса ли, но отново се връщам на сериозния джаз.



                  Наздраве!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Пиано Бар

                    Дани, на първо време смени кафето. Трябва да е възможно най-ситно смляното което може да понесе машинката. Колко ситно-ще установиш опитно.
                    Ако е много-водата няма да минава през него, а ще излиза през гумения уплътнител отгоре. Понеже нали е ситно, и не позволява на водата да мине през него-уплътнява се.
                    Едро смляното кафе пуска лесно водата през себе си, но води до ефекта"слабо кафе". Така е и когато си правиш кафе в джезве, или на филтър. Просто поредната дилема-бързо и лесно, или качествено. Среща се на много места в живота.

                    Моята машинка, която прави най-хубавото кафе във вселената също е капризна по отношение на едрината на смляното кафе.
                    Ама вече се познаваме, и веднага я разбирам когато кафето не и допада.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Пиано Бар

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Дани, на първо време смени кафето. Трябва да е възможно най-ситно смляното което може да понесе машинката. Колко ситно-ще установиш опитно.
                      Ако е много-водата няма да минава през него, а ще излиза през гумения уплътнител отгоре. Понеже нали е ситно, и не позволява на водата да мине през него-уплътнява се.
                      Едро смляното кафе пуска лесно водата през себе си, но води до ефекта"слабо кафе". Така е и когато си правиш кафе в джезве, или на филтър. Просто поредната дилема-бързо и лесно, или качествено. Среща се на много места в живота.

                      Моята машинка, която прави най-хубавото кафе във вселената също е капризна по отношение на едрината на смляното кафе.
                      Ама вече се познаваме, и веднага я разбирам когато кафето не и допада.
                      Мерси, Кольо!
                      Ще пробвам да го премеля кафето. Имам кафемелачка в къщи.
                      Вярно е, че съм свикнала на ето такава кафеварка


                      която го прави много силно, ама все пак...
                      Мъжът ми се шегуваше, че пия кафе с консистенцията на горещ асфалт ))
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • От: Пиано Бар

                        Добро утро! Дани, важното е кафе да има! Ще й хванеш цаката на машината!
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Пиано Бар

                          Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                          ...Ще й хванеш цаката на машината!
                          Аха.
                          Ако не я хвана, ще подаря машината на децата, да си черпят гостите.
                          Винаги има начин (виж подписа на Кольо ))
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • От: Пиано Бар

                            Вече и деца ли се събуждат с кафе?! Първото си кафе изпих на дваесе и две и май не ми хареса. Доста години след това пропих истински.
                            А сега да си сипем виски или сноб по кольовски.
                            Днес ще предложа една, според доста народ в музикалните среди, анти песен и даже убиец на доброто настроение. Да видим дали е така...



                            Наздраве!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Пиано Бар

                              Добър вечер! Наздраве с ледена бирка
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Пиано Бар

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Вече и деца ли се събуждат с кафе?!
                                Моите деца са пълнолетни.

                                Наздраве!
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X