Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пиано Бар :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пиано Бар

    Добър вечер!

    С това местене на стрелкитеееееее - тази сутрин мислех, че съм спала до 10:30, но докато стана - то било 12!!!

    Та сега се налага да свиквам с новото време и по тоя повод си отворих една бирка! Наздраве!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Пиано Бар

      Па и студено даже. Требва да се топлим, а с бира не става. Давай един сноб и пускай музиката.



      Наздраве!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Пиано Бар

        Ее, аз лекинко така, че утре все пак работа ме чака

        Наздраве, Божич!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Пиано Бар

          Аз пък се чудя какво липсва, ровя по джобовете, въртя се, а то днес още не съм слушал Бай, Бай, Блекбърд! Божко, веднага да я пусне, че напоследък я пренебрегваш...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Пиано Бар

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Аз пък се чудя какво липсва, ровя по джобовете, въртя се, а то днес още не съм слушал Бай, Бай, Блекбърд! Божко, веднага да я пусне, че напоследък я пренебрегваш...
            Готованец!
            Пусни я ти, бре!
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • От: Пиано Бар

              Днеска бай Slowhand навършвал 70 лазарника...
              Да ни е жив и здрав и още дълго да ни радва...

              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

              Коментар


              • От: Пиано Бар

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Внимание, с музиката провеждам контролиран експеримент!
                С това експериментът приключи! Евгени е първи и единствен забелязал, че две седмици пускам една и съща музика.
                Това говори за пълна идентифирентност към писаното в темата и още по-малко интерес към пусканата музика! Че за чий се абим да правим неща, които не интересуват никого?!
                С това, разбира се, само уточнихме случващото се. Всичко останало си е както преди и аз си поръчвам голям сноб, и си пускам любимата "черна птица"



                Наздраве!
                Забравих да честитя 70 годишнината на Ерик. Жив и здрав да е още дълги години и да прави добра музика!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Пиано Бар

                  Божич, видно е, че никой не ще да ти чупи хатъра!

                  Добър вечер и наздраве!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Пиано Бар

                    Добра вечер и наздраве и от мен!
                    И аз забелязах тенденцията на Божко, но не съм си помислил, че прави експерименти някакви.
                    На мен Майлс ми харесва за приспиване и оная вечер ме покани тук, да го чуя.

                    Наздраве, барманке!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Пиано Бар

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      ...две седмици пускам една и съща музика.
                      ...
                      Лично на мен, ми се стори, че са поне три, но...
                      Нека да ти разнообразим "птицата", с две класически изпълнения - едното е по-суинг, а другото - по-"рок".



                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: Пиано Бар

                        Добър вечер в последният Мартенски ден! Моят социален експеримент също приключи и никой не разбра, че пия бира по това време!

                        Наздраве!

                        Майтапя се!
                        Последно редактирано от Vili4ka; 31-03-15, 19:46.
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Пиано Бар

                          При наличието на такива избрани, снобски напитки и то в собствения ти бар, да пиеш бира е престъпление!
                          Започвам с малък сноб, пък после ще видим. А музика? Да не оставам назад от Ники, мисля да чуя една песен на Ела. Пробабли най-доброто изпълнение на Summertime от Порги и Бес.



                          Чуйте го, а чуйте и следващото. Този път в дует с Луис!
                          Наздраве!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Пиано Бар

                            Що така празно?! От ден на ден, забелезвам дето ми става се по-приятно у бара. Ами кво! Същото - голям сноб и докато мисла за друга музика, ше зема да чуя пак Ела в една песничка, изпълнявана от секакви певачки и певачи, ма друго си е да я чуеш с нея!



                            Наздраве!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Пиано Бар

                              Здрасти, Божич!

                              Аз бях на опера и после на почерпка след операта! Наздраве
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Пиано Бар

                                Добър вечер и наздраве на всеки, отбил се в пиано бара

                                Сипвам си малко питие и присядам за почивка
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X