Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пиано Бар :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пиано Бар

    Ех, Коле, така сме всички

    Наздраве!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Пиано Бар

      Майната им на парите, човек може да бъде щастлив и съвсем без да ги има.

      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Пиано Бар

        Ми да! Наздраве!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Пиано Бар

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          човек може да бъде щастлив и съвсем без да ги има.
          Остава да уточним какво е штастие. За мен, например, това е чаша скоч и тих джас мюзик!



          Наздраве!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Пиано Бар

            Ами да - човек трябва да се радва на малките неща, примерно чаша студена бира и прясно изпечени фъстъчки, в компанията на ултра тънка цигарка и сичкошес!

            Наздраве!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Пиано Бар

              Щастието Божко не може да се дефинира.
              Веднъж то е песента на птичките в ранна лятна сутрин, друг път е в ръмженето на току-що запалил двигател след няколкодневен ремонт, друг път е просто едно "добро утро" от любим човек, Както и понякога в придобиването на нещо което си мечтал, и единствения начин да го имаш са парите.
              Та и така, и онака, важното е да го усещаш във всичките му форми, независимо дали е ланча делта интеграле, със специфичния си звук, или просто тишината на нощния Балкан когато си на палатка през Август.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Пиано Бар

                Коле, браво! Споделям твоето мнение!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Пиано Бар

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  дали е ланча делта интеграле или просто тишината на нощния Балкан
                  Да видим! Ланча, добра манджа, добро здраве, добра къща, джип в гаража, курорт през август...Дали става без пари?
                  Извод: Щастието е в парите! И чаша виски, разбира се!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Пиано Бар

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Извод: Щастието е в парите!
                    Божко, ако не те познавах, можеше и да те намразя заради това изказване.
                    Знам, че не мислиш така, макар и написано по този начин изглежда като истина.
                    Но не е, който вижда щастието само в парите за мен е нещастник, колкото и да си мисли, че е щастлив. Да, с пари се живее много по-лесно, те са важна част от живота на съвременния човек, но далеч не са най-важното средство за постигане на чувство за щастие.

                    Наздраве ви.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Пиано Бар

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      че не мислиш така
                      Разбира се, но на първи прочит изглежда така. В крайна сметка, когато си тръгнеш, не може да си занесеш нещо за другия свят, но въпреки това гледаш да се се сдобиеш с всичко, което виждаш наоколо и което все по-агресивно ти се предлага. Дали те прави щастлив? Вероятно да, особено ако не се замисляш много.
                      Впрочем, едва ли пиано бар е точното място за такива теми. Тук се пие и слуша музика, а това е достатъчно да почустваш щастието.



                      Наздраве!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Пиано Бар

                        Аз си пия,и слушам музика ..............


                        Поздрави на всички-били те щастливци или нещастници!!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Пиано Бар

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Аз си пия,и слушам музика ..............

                          Поздрави на всички-били те щастливци или нещастници!!
                          Наздраве, Круме
                          Асоциации със затъмнението, а! ))))
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • От: Пиано Бар

                            Дани,да си ми жива и здрава!! Ааааа ....затъмнението!!! Тихо,. ... сега започва!!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • От: Пиано Бар

                              Оо, Крумчо, Дани, приятно ми е

                              Аз сготвих най-разпльоканите дробчета по селски, ядосах се и си сипах една бира!

                              Наздраве!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Пиано Бар

                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                Ааааа ....затъмнението!!! Тихо,. ... сега започва!!
                                Леле! В смисъл "очи тъмнеят, глава се люшка" или нещо по-ромАнтично?

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Аз сготвих най-разпльоканите дробчета по селски, ядосах се и си сипах една бира!
                                Ти за какво ги готви?
                                Да ги снимаш или да ги ядете? Ако си стават за предназначението, значи всичко им е в ред, а ти направо си търсиш повод да си сипеш една бира ))
                                Сипи си две!
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X