Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръстовище - предимство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кръстовище - предимство

    Мразя разправийте между съфорумци, ма що така бе, Куздов:

    Начало / Newscafe / Катастрофа между такси и полицейска кола взе жертва
    Катастрофа между такси и полицейска кола взе жертва


    Webcafe.bg по BTV 25.05.2014, 10:13 (обновена 25.05.2014, 10:30)




    Полицай е загинал тази нощ в тежка катастрофа в София, съобщи БТВ. Инцидентът е станал на кръстовището на бул. „Сливница” и „Константин Величков” около 4 ч. тази сутрин.

    Патрулният автомобил е пътувал по сигнал за престъпление, когато на кръстоовището е бил ударен от таксиметров автомобил. В патрулката са пътували трима униформени, служители на 3-то РПУ, които са били откарани във ВМА. Единият е починал. Травмите на другите двама не са сериозни. Загиналият е на 45 години.
    Според информация наbtvnews, таксиметровият шофьор е бил с предимство, когато патрулната кола се е появила на пътя.
    ​Няма информация полицаите да са били с включена сигнализираща система. При удара, полицейската кола се забила в стълб близо до сладкарница.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Кръстовище - предимство

      От къде тръгна темата, къде стигна. Ма то си се очакваше де.

      п.п. Отдавна подозирам, че милиционерите са виновни за Глобалното затопляне. Всички останали сме ОК.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Кръстовище - предимство

        Един казус отпреди мнооого години : Това приема ли се за извършен десен завой ?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Scan-140602-0001 копия.jpg
Прегледи:1
Размер:355.1 КБ
ID:5591517
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Кръстовище - предимство

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Един казус отпреди мнооого години : Това приема ли се за извършен десен завой ? ...
          Не.

          Коментар


          • От: Кръстовище - предимство

            Разказвам ситуацията : Действието се развива през 1984г и това е груба схема на кръстовището на тогавашния бул. "9-ти септември" и бул. "Овча купел". От групичка състоящя се от подполковник, двама капитани и двама старшини с МЗ-та/беше февруари месец/ми беше съставен фиш за извършване на десен завой при наличие на забрана за такъв. Та аз периодично си питам дали сън санкциониран правилно.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Кръстовище - предимство

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Разказвам ситуацията : Действието се развива през 1984г и това е груба схема на кръстовището на тогавашния бул. "9-ти септември" и бул. "Овча купел". От групичка състоящя се от подполковник, двама капитани и двама старшини с МЗ-та/беше февруари месец/ми беше съставен фиш за извършване на десен завой при наличие на забрана за такъв. Та аз периодично си питам дали сън санкциониран правилно.
              Според мен си продължил да се движиш по булеварда, но в локалното му платно, а не в основното. А знакът явно е сложен заради улицата в ремонт, в която не можеш да навлизаш.

              Коментар


              • От: Кръстовище - предимство

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                ....

                п.п. Отдавна подозирам, че милиционерите са виновни за Глобалното затопляне. Всички останали сме ОК.
                Съгласен!

                Обаче за поведението ни на пътя са виновни най-вече мама и тате. Понеже са ни научили да си поспиваме и да се попипваме, пък после да бързаме. Да си отстояваме винаги правата(е, не задължително винаги но поне в случаите като в приказката за двете козлета на моста над пропастта), да не можем да се съберем в кожата си ако някой ни се прави на тарикат и да му покажем кой е по-голям тарикат.

                Та и за милиционерите така - техните мама и тате не са по-различни от другите мама и тате.

                Коментар


                • От: Кръстовище - предимство

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Та аз периодично си питам дали сън санкциониран правилно.
                  Де факто си в нарушение, но и полицейската тайфа се е престарала, особено в случая със затворената улица.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Кръстовище - предимство

                    Като лаик да кажа, че ако имаше знак Г1 "Движение само на право след знака",вероятно щеше да е нарушение, ама след тоя, на картинката, струва ми се че не е. Ей, ше ме накарате да ги науча тия знаци по номенклатура, баси.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Кръстовище - предимство

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Де факто си в нарушение ...
                      Защо? Той де факто се престроява, а не завива.

                      Коментар


                      • От: Кръстовище - предимство

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Един казус отпреди мнооого години : Това приема ли се за извършен десен завой ?
                        Ми наименованието на знака е "В21 Забранено е завиването надясно". Реално си завил надясно. Няма такова животно "Ма аз с чупка в дясно продължих направо".

                        п.п. Изпитен протокол 736 от 10.04.1987г. (караха ни да го помниме).
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Кръстовище - предимство

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Като лаик да кажа, че ако имаше знак Г1 "Движение само на право след знака",вероятно щеше да е нарушение, ама след тоя, на картинката, струва ми се че не е. Ей, ше ме накарате да ги науча тия знаци по номенклатура, баси.
                          Той СЕ движи направо.

                          Коментар


                          • От: Кръстовище - предимство

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            Ми наименованието на знака е "В21 Забранено е завиването надясно". Реално си завил надясно. Няма такова животно "Ма аз с чупка в дясно продължих направо".

                            п.п. Изпитен протокол 736 от 10.04.1987г. (караха ни да го помниме).
                            Престрояването завой надясно ли е?

                            Коментар


                            • От: Кръстовище - предимство

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Престрояването завой надясно ли е?
                              Престрояването е преминаване от една пътна лента в друга (на активното платно). Локално платно е отделно такова.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Кръстовище - предимство

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                Престрояването е преминаване от една пътна лента в друга (на активното платно). Локално платно е отделно такова.
                                Локалното е част от пътното платно на булеварда. "Пътно платно" е общата широчина на банкетите, тротоарите, платното за движение и островите на платното за движение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X