Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръстовище - предимство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кръстовище - предимство

    https://www.listovkite.bg/ Хайде направо решете по една, стига ги мерихте по картинки.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • От: Кръстовище - предимство

      Ами, съдейки от отговорите в темата, е наложително !!!
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Кръстовище - предимство

        8 часа за едни листовки...
        Това не го е допускала нито една изпитна комисия до сега.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Кръстовище - предимство

          Случайно попаднах на този въпрос:

          "При паркиране върху платното за движение, водачът е в нарушение, ако разстоянието между ППС и пътната маркировка, забранена за пресичане, е:"

          Не само не знам разстоянието, изобщо не ми е ясна формулировката. Моля, отговорите с пример!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Кръстовище - предимство

            Съвсем по спомен /напълно възможно и да съм в грешка/ при паркране, м/у теб и непрекъсната бяла линия трябва да има не по-малко от 2,5 м.
            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
            Mercedes w212 E350 4matic
            Ducati Monster 600
            O888795575

            Коментар


            • От: Кръстовище - предимство

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Случайно попаднах на този въпрос:

              "При паркиране върху платното за движение, водачът е в нарушение, ако разстоянието между ППС и пътната маркировка, забранена за пресичане, е:"

              Не само не знам разстоянието, изобщо не ми е ясна формулировката. Моля, отговорите с пример!
              Точната формулировка и аз няма да се пъна да възпроизвеждам - също като заглавието на знак: „наопъки триъгълник“ (още повече, че нетя е свободен за всички). Пример - или по-точно, смисълът - е да спреш така, че да не принуждаваш останалите участници да пресичат въпросната, забранена за пресичане линия
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Кръстовище - предимство

                Може вече да разбирам?
                Става дума за надлъжна маркировка, така ли? Заблудих се от "забранена за пресичане" и си мислех за напречна. Такава може да има и отдясно и ако е непрекъсната не може да се спира. Абе, нещо не е добре формулирано или аз съм прекалено прост.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Кръстовище - предимство

                  Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                  Съвсем по спомен /напълно възможно и да съм в грешка/ при паркране, м/у теб и непрекъсната бяла линия трябва да има не по-малко от 2,5 м.
                  3 метра - чл. 98, ал.1, т.7 ЗдвП. Поне си близо, щото 99,9% от водачите даже не подозират за съществуването на тая забрана.... Иначе от темата съвсем се затвърди убеждението ми, че изпитващите бая агнета са изяли....
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • От: Кръстовище - предимство

                    А-бе агнета.
                    Тия дали са давали (агнета)...
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Кръстовище - предимство

                      Предполагам имаш предвид патрулката (щот нали.....), не тези дето са се наредили непосредствено след знака (За тях може. Те са само за малко, к'во толку). Напълно е възможно и телета и дупе да са давали, знае ли човек....
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • От: Кръстовище - предимство

                        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                        Предполагам имаш предвид патрулката (щот нали...
                        ...са точно в обсъжданата ситуация. Инак дали са за много, или за малко - не мога да предполагам.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Кръстовище - предимство

                          Явно си пропуснал да забележиш знак В 27, както и 5-6 други автомобила, както и 2 саксии с палми на пътното платно (патрулката е в най- голямо нарушение обаче, и задължително се вижда). Иначе съм любопитен ако го нямаше знака, как точно установи, че паркиралите са в нарушение?
                          П.П. Много моля поне ти не ми отправяй разни глупави подмятания. Когато ме видиш АЗ да паркирам така, можеш да правиш каквото щеш. Това, че нося униформа не ме прави отговорен за цялото ведомство.
                          Последно редактирано от kuzdov; 02-06-14, 00:59.
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • От: Кръстовище - предимство

                            Гледайте, кво става!!! Заради тая, нашата тема на хората им се е изправила косата : http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtes...ternet-6013660
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Кръстовище - предимство

                              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                              Явно си пропуснал да забележиш знак В 27, както и 5-6 други автомобила, както и 2 саксии с палми на пътното платно (патрулката е в най- голямо нарушение обаче, и задължително се вижда). Иначе съм любопитен ако го нямаше знака, как точно установи, че паркиралите са в нарушение?
                              П.П. Много моля поне ти не ми отправяй разни глупави подмятания. Когато ме видиш АЗ да паркирам така, можеш да правиш каквото щеш. Това, че нося униформа не ме прави отговорен за цялото ведомство.
                              И знакът съм видял и всичките тези след кръстовището, които са в нарушение. Не по-малко, но друго - а точно сега, точно тук става въпрос именно за ситуацията, в която са полицаите.
                              И никъде не съм казал (нито даже намекнал), че ти си в тази патрулка, или че спираш така, или най-малко пък, че аз съм те виждал. Иначе, колкото ти имаш основание да смяташ, че говоря персонално за теб, толкова и аз имам да считам, че говориш персонално за мен (за агнетата).
                              Също и това, че носиш униформа, колкото не те прави отговорен за цялото ведомство, толкова и не те ангажира задължително със солидарност към нарушенията в него - дори напротив!
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Кръстовище - предимство

                                Хайде сега, персонално в тази тема само Бенцбоса подскачаше разгорещено и искаше да мачка по кръстовищата 'щот бил прав. Обаче нещо не му понесе и се изнесе като... аромат от темата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X