Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

    До училищата лежащ полицай не съм виждал,явно по доходоносно е камерка с радар,изфрьцкай се там и после се по'фали какви чекове можеш да пишеш с поне 4 цифри на тях
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Re: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

      Първоначално публикуван от Svetlozar Stankov Преглед на мнение
      Там нещата са много сериозни и според мен навсякъде трябва да е така.... Мой приятел го глобиха след като направи забранен завой, по спомен глобата беше 200$ и всичко си го има записано на клип.... възражението просто е изключено
      Ама как да е изключено? Нали имаме права. Щом не ти харесва, не плащаш, обръщаш обратно и четеш кога и в кой съд ще те чакат. Там ченгето пуска клипа и ония бие с дървения чук. И става мазало. Но пък не е изключено. Направо си е включено в репертоара.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #48
        Re: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

        Имах в предвид че ако си виновен си си виновен, няма ги обясненията като тук Но.. мен лично не са ме спирали докато съм бил там, и да се надяваме и сега като отида също да не ме спрат, таа информацията ми е основно от местните там Ти си по-запознат
        Оспамихме на човека темата
        Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
        0886/872-646

        Коментар


        • #49
          От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

          Хм-м, като заговорихте за пари и застраховки, т`ва "Хеми" днеска го декларирах в общината... 508 лв. данък и то без 1 месец, т.е. догодина ще е повече. За застраховките ГО чета, че някаква тесла готвят за "млади водачи" да плащат много повече. Аз съм "дърт водач", ама като се кара от 18 г. Боголюб-младши тия утре да не почнат да не искат да плащат, ако не дай Боже, има някакви щети
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #50
            От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

            Те ако направят ГО на водача а не на колата аз лично ще черпя
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #51
              Re: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

              Няма значение кой е водача. Важното е кой е сключил гражданската. Иначе на бая коли няма да плащат щетите
              Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
              0886/872-646

              Коментар


              • #52
                От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Те ако направят ГО на водача а не на колата аз лично ще черпя

                Аз също смятам, че точно тая отговорност трябва да си бъде персонална. Пък и ще е добре да имам една гражданска на мое име, а да си карам и трите коли с нея

                Коментар


                • #53
                  От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Хм-м, като заговорихте за пари и застраховки, т`ва "Хеми" днеска го декларирах в общината... 508 лв. данък и то без 1 месец, т.е. догодина ще е повече. За застраховките ГО чета, че някаква тесла готвят за "млади водачи" да плащат много повече. Аз съм "дърт водач", ама като се кара от 18 г. Боголюб-младши тия утре да не почнат да не искат да плащат, ако не дай Боже, има някакви щети
                  Ако си под 30години гражданската е по-висока от 20%-40%, за чий ще му е на момчето да се води колата на него, така или иначе "тате" плаща. По-добре да си е на твое име, пък и при моите като имам 3-4 граждански и дават отстъпки

                  Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                  Аз също смятам, че точно тая отговорност трябва да си бъде персонална. Пък и ще е добре да имам една гражданска на мое име, а да си карам и трите коли с нея
                  - абсолютно вярно, дори и винетките трябва да са така, като имам 4 коли, как мога да ги карам и 4-те ? Ама винетка и гражданска има на всяка, нищо че стои в гаража ...


                  Поздрави !

                  Коментар


                  • #54
                    От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Ти вземи му обърни внимание на физиката, че ако трябва рязко да менврира с 200 не ми се мисли. Отделно тези влизат в аквапланинг нейде около 130. За опитните е трудно...
                    Джамбазов това не е Тойота,,,, това е джип.

                    Коментар


                    • #55
                      От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      После цяла вечер му се подигравали на "тъпото 5,7 л. животно, харчи като ламя, не върви, пък те с 1,4 на газ - с 230 км/ч."
                      Добрата новина е, че бедноста не е порок
                      Лошата - че никога не е била на мода ,,, и никога няма да бъде.
                      Всеки ден ме питат колко харчи. ха Че аз питам ли ги колко харчат като ходят на море.

                      Със 150 на черен път нищо друго не може да завива както WK5.7
                      Само това MDS как ме вбесява не е истина.

                      Коментар


                      • #56
                        От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        ..за останалото, като дойдете с Младши ще си му нашокам ряпата отделно ......
                        Да си допиша, да не остана лошо разбран, поведението му е за "нашокване" само в частта че се е подал на провокацията на "карачите", всичко друго е нормално...за възрастта

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Боголюб Младши вече не иска "Хемито". .... и аз ... го насърчих да вземе "Хеми"...
                        Правилно, виж гория ми отговор

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Ся понеже за ужас на Ясен знам кои са Лифшиц и Ландау .....
                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Ми понеже теглото не играе а дано, ама надали
                        Търтьо, понеже отдавна не си ми идвал на гости, ела моля да си говорим за емпирична аеродинамика

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        М`да, натоварен с 5 човека и лепнал за асфалта "Меган",....явно може да се справи с 230 км./ч. особено по нанадолнище ?
                        Да така е, вече го писах в отговора си преди ден, и теб кат'Търтьо елате с Младши ще разказвам....не винаги съм бил дядо, а и не съм споменавал да съм ангел небесен


                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Обаче, гледам тук: http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_M%C3%A9gane
                        Нема такова животно 1,4 със 130 к.с. ?
                        1397 cc DOHC 16v Turbo Manual 6 spd 130 PS (96 kW) @ 5500 rpm 190 N·m (140 lb·ft) @ 2250 rpm
                        от там ама по-надолу по страничката....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #57
                          От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                          Влади, аз за идване ше дода. Особено ако ми кажеш дали имаш сколости ВА10 за гледане
                          Само едно бързо уточнение - не играе при въздушното съпротивление. Писал съм че в реалността нещата не са само въздух (под налягане ) Имам и други сили. Така или иначе тва ренде ако дигне над 180 без да се разпадне е па нема такова животно. А и големия вожд не е от скоростните коли нищо че да има коньеве под капака.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #58
                            От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Само това MDS как ме вбесява не е истина.
                            Какво прави ? Младши се оплаква, че колата "замръзнала" на някаква скорост и мно-о-о-ого ба-а-а-а-авно започнала да ускорява като се опитал да подгони "Мегана"... Да не се е движила на 4 цилиндъра ? Така или иначе стигнала (продължава да твърди) 210 км/ч но той не посмял да вдигне повече. Не посмял и да я срита - казвал съм му, че кик-дауна е екстремно вреден за АСК, пък на "Либъртито" е много гадно, ако допуснеш кик-даун при скорост над 130: първо се запъва, усещането е като на воден джет, който с висока скорост си обърнал в обратна посока, имаш чувството, че прави "крачка назад за засилка", после надава стряскащ вой като гигантска бормашина и се изстрелва, при което направо изпускаш волана. Затова като карам "Либито" по магистрала, ако ми потрябва повече газ, първо натискам OD/off и после педала, защото имам чувството, че при кик-даун сваля направо на 2-ра предавка (тя кутията е 42RLE и май точно на 2-ра сваля). При това "Хеми" няма ли да стане добра засилка с ръчно включване на 4-та ?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #59
                              От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                              досега избягвах да пиша тук, ама вече преля с тоя кикдаун.............. не само младши, ами и старшия гагич май има нужда от уроци по шофиране с автоматик........... а това за индекса трябва да влезе в златните архиви на форума..............кара със 210, щот ако дигне 211 ще гръмнат гумите!?!?!?!?

                              а на младшия му нашокай канчето първо, къде кара "оффф" без колан /видно на клипчетата/ второ и трето му покажи какво се случва с безсмъртните джигити с мощни коли - мат'риал има предостатъчно в нета.
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • #60
                                От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                                Проблема е, че са правили гонка на неправилен терен, тоя JEEP малко или много се чувства по добре извън асфалта
                                Предложете му на рендето гонка по черно и после и вие му се присмивайте малко и всичко ще е ОК
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X