Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяяяях....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Смяяяях....

    Всичко се връща-а-а ...

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...afe.com%20.wmv

    Коментар


    • До: Смяяяях....

      Като го погледнах си викам не е истина:

      http://www.rb.ru/office/gyncyclo/pic...07/125127.html
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • До: Смяяяях....

        http://www.vbox7.com/play:2894ba3a

        Тоя тюфлек го бях гледал преди години и се спуквах от смях . Сега по повод рубриката пак го намерих . Към финала просто е велик и интересното е , че камерата следи него , а не първия .
        Последно редактирано от cveti; 16-08-08, 18:40.

        Коментар


        • До: Смяяяях....

          Това се случва на Слънчев бряг
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Смяяяях....

            Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
            Това се случва на Слънчев бряг
            Мдааа, Абсурдистан бе казал някой...

            Коментар


            • До: Смяяяях....

              Да се посмеем ..... и да поплачем

              http://www.youtube.com/watch?v=jLcx9...n.com/?p=26931



              http://www.vsekiden.com/?p=36396
              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
              Toyota Land Cruiser KDJ 125

              Коментар


              • До: Смяяяях....

                Прикачени файлове
                Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                Коментар


                • До: Смяяяях....

                  Сега някой ще се оплаче че това дръпване на ухото е милиционерски произвол...
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • До: Смяяяях....

                    http://www.vsekiden.com/?p=23453 Мда.Много вярно.

                    Коментар


                    • До: Смяяяях....

                      ......След обед отидох и се наредих на опашка. Преди мен имаше един дядо и две баби. Преди тях имаше още някой, но не помня точно. Развиха се много интересни разговори. За съжаление, колкото и да се напъвах, не можах да запомня всичко, може би трябваше да запиша това вчера:

                      Баба(1): Вий от кво сте болна.
                      Баба(2): Амии, професионално заболяване.
                      Баба(1): Ъъъх тя ясна работата тогава.
                      ...............
                      Баба(2): Вчера влезнах в един магазин, гледам, гледам цинити, продавача ми вика: стига гледа ще купуваш ли нещо? Ми кво да купиш с тия пенсии, само за гледане ставаме.
                      Баба(1): Обикаляш цял ден да намериш къде й по-евтино.
                      Баба(2): А тоя ма гони...
                      Баба(1): Аз така кат съм са наредила, и като ми направи лошо впечатление продавача, като ми дойде реда му казвам "Аз пък няма да си купя от вас"
                      Баба(2): А, само го питах забранено ли е да се гледа.
                      Дядо: Продавача трябва да е внимателен, и аз като търговец, гледам да съм любезен, да дойдат пак...
                      Баба(1): Вий от кво сте болен?
                      Дядо: Амиии, кръста ме боли, то и от дископатията и друго...
                      Баба(1): Правиха ли ви осци-о-лография.
                      Дядо: Не, кво й тва?
                      Баба(1): Ами то е за да се види храни ли се добре, там кръвоносните съдове, всичко.
                      Дядо: Пък мен ма гледаха на скенер.
                      Баба(1): А-а-а не скенер, не, вас е трябвало да ви гледат на осци-о-лограф.
                      Дядо: Те ма гледаха на скенер.
                      Баба(1): Не, не, не е това правилното изследване. За да се види, за вас трябва осци-о-лограф.
                      Дядо: Как го казахте?
                      Баба(1): Осци-о-лограф
                      Дядо: Еййй, ше ми съ изкълчи езика на тая дума.
                      .................
                      Баба(1): Много им пречим на младите, много.
                      Баба(2): Да-а-а и по рейсувете как се бутат, никой няма да стане..
                      Баба(1): Много им пречим!
                      Баба(2): Ми да продадат заводите дето сме ги строили и да ни дигнат пенсиите.
                      Дядо: А, че кат' ги продадат сега, после кво ше продават.
                      Баба(2): Само банкети, банкети, а за народа никой не мисли. В тоя студ къде сме тръгнали днеска...
                      Баба(1): Той Ботев го е казал: "И вихри носят тръни в полето..." (с патос)
                      Баба(2): Това е най-студения ден!
                      Дядо: Много духа, затова е студено.
                      Баба(2): Някъде лозите били покарали и измръзнали.
                      Дядо: А-а-а рано е още за лозите.
                      Баба(1): Нали Трифон Зарезан беше на 14-ти.
                      Дядо: Е-е-е има време.
                      Баба(2): Те, ся измислили пък някъв нов - Свети Валентин ?!
                      Баба(1): Да-а-а - ден на любовта.
                      Дядо: Ми то не е е лошо, ден на любовта - кво.
                      Баба(2): Ъъъъ-х и то точно на Трифон Зарезан. То вчера беше "свети Трифон". И днеска имаше нещо ама кво беше, забравих го.
                      Така е! помислих си аз. (2.II.)
                      Баба(2): Аааа, сретение, да Сретение!
                      Баба(1): И какво от това?
                      Баба(2): Въвели са Младенеца в Храма.
                      Баба(1): Голяма работа, и мен са ме въвеждали.
                      Баба(2): Ама Исус Христос...
                      Баба(1): Исус Христос е бил голяма личност. Като личност -- Да, но всичко останало е измислено от поповете. Фарисеи и мошеници!
                      Баба(2): Ама...
                      Баба(1): Само гледат да докопат нещо. Църквата все нямала имоти... Че за какво са им тези имоти?
                      Дядо: Извинете как беше тая трудната дума?
                      Баба(1): Осци-о-лограф
                      Дядо: Уф дали ше я запомня.
                      Баба(1): А-а-а не се притеснявайте, аз я знам щото много съм ходила... Вий кат' кажете кво да погледнат те ш' се сетят.


                      От Мирон Иванов, 1998г.
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • До: Смяяяях....

                        Без коментар...............
                        Прикачени файлове
                        Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

                        Коментар


                        • До: Смяяяях....

                          http://www.gazeta.ru/auto/2008/09/02_kz_2828925.shtml

                          Коментар


                          • До: Смяяяях....

                            http://plagiat-bg.blogspot.com/2008/09/13.html
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • До: Смяяяях....

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              MEGAFUCKS

                              Коментар


                              • До: Смяяяях....

                                Без коментар
                                Прикачени файлове
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X