Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяяяях....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяяяях....

    Смях1

    и

    Смях2


  • #2
    До: Смяяяях....

    Аве Тишо, има-няма току удавиш рибата

    Коментар


    • #3
      До: Смяяяях....

      Oзъбих се от смях
      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

      Коментар


      • #4
        До: Смяяяях....

        Върховно!

        Но ми трябва малко допълнителна информация. К а к в о го е разсмяло чак толкова, този дребен рошав симпатяга?

        А вторият клип не ни дава ясен отговор: има ли кученцето чувство за хумор или напротив.



        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #5
          До: Смяяяях....

          Като сме на темата за чувството за хумор, ето едно преводче от руски по темата...
          http://dni.li/2007/07/23/ithumour/

          Чувството за хумор в IT компаниите

          Следва разказът на един експериментатор, преведен от Антония (със сълзи на очите от смях).
          Нито един HR мениджър не пострада по време на подготовката на този материал.
          Всяка втора IT компания, която публикува обяви за набиране на специалисти, обяснява, че държи кандидатите да имат чувство за хумор. Зачудих се — а те самите как са в това отношение? И реших да проверя.
          Разделих изследването си на три етапа, по време на които изпращах по 14 писма (по седем в Москва и в Санкт Петербург) с необичайно съдържание в отговор на обява за свободно работно място като програмист. И проверявах дали са отговорили на глупостите ми. Експериментът продължи една седмица. Ето как.
          Етап 1: Кросавчег.

          Избрах обявите и им изпратих ей това CV:
          Задруйко Фьодор Сиргейевич (може и просто Кросавчег)
          Мойто емайл е: [тук написах адреса си]
          Язиците, дет ги умеем: Превед++дет, C++ (мноу дубрье гу знам!), Делфи (отврат е, ама и негу гу знам), всякакви гадости като WinAPI, WTL, MFC (фууу!), DirectX 10, OpenGL 2.0, Oracle, MSSQL, MySQL, .NET Framework 1.1 / 2.0 / 3.0, ASP.NET, както и всевъзможни уеб простотии като пхп, пърл, хтмл и т.н.
          Чуждестранни язици: албански на най-вишо ниво.
          Иначе съм сюрозен, испалнителен, умен, талантлиф. С йедна дума — мъж в разцвета на силите си!
          Савсем забрайх! Поработвах в Sun Microsystems — избегах щот там никой не знай C++. Слет това пробвах Микрософт, но и от там избегах, щот ми писна. Пощя ми се нещо свежичко. И затва си тарся работичка.
          Чакам вашто отговор — пишете на емайла.
          От 14 компании отговориха само 4. Отговор #1:
          Това, което сте написал, ни е непонятно. Търсим си човек, който да пренася кашони от едно място на друго — по двадесет пъти на ден. От Майкрософт имаме само микроби. Елате в офиса да се видим лице в лице.
          Шегуват се, ама не им се получава твърде. Все пак са си дали труда да отговорят.
          Писмо #2 се оказа не толкова смешно, колкото достойно за уважение:
          Добър ден, Медвед,
          По принцип май-май ставате за нашата компания. Но можете ли да общувате на нормален руски с нас? Изпратете си автобиографията, написана на понятен език И кажете на колко сте години
          С уважение, началник на техническия отдел на XXXXXXXXX
          Нормалeн началник, влиза ми в положението.
          Третото писмо беше кратко:
          пиши още!
          Адресът на подателя гласеше “Пухкава бухтичка”, което ме навежда на мисълта, че HR мениджърът има свежо чувство за хумор.
          Последният отговор също беше лаконичен:
          Я се обади по айсикюто на номер XXX-XXX-XXX, кажи че Пьотър те праща… И по време на разговора го забрави този албански.
          И това е всичко. Само 4 компании реагираха на 14-те ми изцепки. Май не са много, особено като се вземе предвид факта, че настояват за чувство за хумор у служителите си.
          Етап 2.

          Написах нормално резюме, без превед, медвед и кросавчег, и го пратих на други 14 компании. А в придружителното писмо плеснах ей такъв текст:
          Добър ден!
          С настоящето писмо бих искал да кандидатствам за обявената свободна позиция като програмист. Приложена изпращам автобиографията си.
          Искам да предупредя за една особеност, поради която някои компании отказват да ме назначат. Паралелно с работата си като програмист аз се изявявам и в агенция “Всичко за самотните дами” като жиголо и затова веднъж-два пъти дневно ще се налага да излизам от офиса за около час. Това време, естествено, ще го отработвам вечер.
          С уважение,
          Сергей
          Получих 6 отговора, като някои от тях успяха да ме разстроят наистина. Няма да ги цитирам дори. Ще спомена само два от по-приличните:
          Здравей, Сергей.
          Работното време в компанията е разделено на две части: задължителното е от 12 до 17 часа всеки ден, през останалото време може да се работи когато ти е удобно до постигане на 40 часа на седмица. За съжаление не толерираме работа на две места. Но пък поощряваме допълнителните обучения. Тааа… Ако не афишираш второто си занятие, то няма да имаш проблеми.
          Описанието на трудовия ти стаж в резюмето е малко схематично, моля те, драсни малко подробности.
          С уважение, Михаил
          И отговор #2:
          В момента търсим да назначим Java програмист и C++ програмист. И двамата ще разработват продукти за мобилни телефони. Не ни притесняват страничните занимания на персонала, защото всички са на плаващо работно време. Важното е да се предават проектите своевременно и да се отработват 40 часа на седмица. Имам само няколко въпроса по резюмето ти…
          И ме заразпитва за разни професионални умения. Подобен непукизъм ме изуми. Нима политическата коректност е достигнала и до нашата страна?
          Агенцията за набор на кадри IT Доминанта ми изпрати обикновен формуляр за записване, нищо особено. За сметка на това Quest Software ми скри шапката! Отговорът им заслужава уважението ми:
          Моля, изпратете ни по-подробно резюме с информация за предишния ви професионален опит. Хобитата на нашите специалисти не ни засягат, стига те да са отлични професионалисти.
          Ето къде се ценят добрите работници! А фирма Spirit пък трябва да цени своята HR мениджърка, девойка с отлична интуиция. Тя веднага ме разконспирира:
          Здравей, Сергей,
          Явно имате странно чувство за хумор, което аз не мога да оценя подобаващо. Трудно е човек да повярва, че сте писал подобни неща сериозно.
          Не, разбира се, че няма да ви предложим работа. А ако всичко е истина — приемете моите поздравления за честността. Успех!
          Стана ми интересно и затова написах второ писмо:
          Добър ден, Олга!
          Да, аз съм добър професионалист, но се опитвам да изкарвам и допълнително пари чрез странични занимания. По този начин си гарантирам добро качество на живот. Наистина ли не може да измислим нещо по въпроса?
          Или поне ми кажете защо не искате да работя при вас — заради строго работно време или заради естеството на второто ми работно място? Защото все пак преди малко получих писмо от една известна фирма (здрасти, Quest!), с което ме увериха, че всичко, което искат от мен, е да съм добър програмист, а как уплътнявам свободното си време — тях не ги засяга…
          И получил следния отговор:
          Сергей,
          В момента IT пазарът се развива енергично, търсенето на програмисти е огромно, заплатите им са отлични и на тях просто не им се налага да си доработват. В Москва съчетанието “добър програмист” и “плащат малко и затова се занимавам и с проституция” е невъзможно. Предполагам, шегувате се с нас.
          Пък и работното ни време наистина е твърдо. Необходимо е специално разрешение, за да се излиза от офиса в средата на деня, а вариант това да се случва по няколко пъти на ден няма.
          P.S. И въпреки че ви пиша сериозно, не мога да се преборя с усещането си, че просто се подигравате с нас.
          Госпожо, вие ме разобличихте — почувствах се като малко, глупаво момченце, което се държи невъзпитано пред строга леличка. От друга страна… и вие доста се пошегувахте относно заплатите в бранша.
          Етап 3: Заключителен.

          Този път не изпращах автобиография, а само кратичко писмо със следното съдържание:
          Добър ден!
          Бих искал да работя като програмист във Вашата фирма. Имам дългогодишен опит по специалността. За съжаление, имам криминално досие — съден съм по член 241 (”Организиране на проституиране”). Склонни ли сте да разгледате кандидатурата ми при това условие?
          С уважение, Дмитрий.
          Отговориха 6 от 14-те компании. Писмата бяха разнообразни по съдържание, но еднакво безинтересни и определено несмешни. Един от HR мениджърите ми обясни, че нямам място при тях, друг постави някакви условия, останалите не виждаха някакъв проблем заради лежането в затвор. И само едно-единствено писмо заслужи пълна шестица! Фирма EmCraft, обичам ви!
          Здравейте, Дмитрий,
          Очевидно имате необичайни организаторски способности. Изпратете автобиография, ще разгледаме кандидатурата ви.
          EmCraft — ЗАЧОТ!!!

          Коментар


          • #6
            До: Смяяяях....

            Някой инжинер доста му е смятал движенията.
            Абе има ли нещо подобно по магазините за подарък, че не знам вече къде какво има. (Който има деца да помага)
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • #7
              До: Смяяяях....

              Какви деца бе човек? Аз бих го взел за себе си да ме развеселява когато ми е криво .
              Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

              Коментар


              • #8
                До: Смяяяях....

                Обикновено имат "по-сухо" чувство за хумор, ама това направо ме срази
                sigpic

                Коментар


                • #9
                  До: Смяяяях....

                  Смях 3

                  Пуснете си и звука...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Смяяяях....

                    Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                    Смях 3

                    Пуснете си и звука...


                    Горките хора....

                    Коментар


                    • #11
                      До: Смяяяях....

                      Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                      Смях 3

                      Пуснете си и звука...

                      Това е велико Момента с хващането на букета и пързулването с шейната най-много ми харесват
                      А блъскането във вратата на шкафа ми е навик
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #12
                        До: Смяяяях....

                        А това със слизането с мотор от цистерната е страхотна идея за шампионата

                        Коментар


                        • #13
                          До: Смяяяях....

                          Е, наистина на глас се смях.

                          От друга страна защо, когато когато н я к о й д р у г се тресне по едно определено място, ми е толкова смешно. На него ще му бъде ли смешно, ако а з се тресна там?

                          Философски работи...

                          Поздрави!
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Смяяяях....

                            Смях 4

                            ....за охлюбатора с любов....

                            Коментар


                            • #15
                              До: Смяяяях....

                              Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
                              Какви деца бе човек? Аз бих го взел за себе си да ме развеселява когато ми е криво .
                              Има го в Ebay.com
                              http://cgi.ebay.com/START-NOW-CHRIST...QQcmdZViewItem

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X