Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ако не се включват всеки път като включиш задна, защо?
    Аз си имам на Ситроена две фабрични за заден ход, дето светят порядъчно силно и са много удобни при паркиране.
    Наздраве, Коле!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
      Имах предвид адаша и неговата ламба,

      Наздраве!
      Дидо, имам един боен фар за Лазка, а и май един халогенен за броня, със конзолата, от варбургера на баща ми.
      Утре ще проверя наличност и ще ти свирна.Снимки тук. Цена- четворка кебапчета с пражени картофи и бира на корем.
      Наздраве!
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        ВърнАх се от родителска и почти изпих на екс един ракий. Почвам да се освестявам полека - лека.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Момци, мое ли да ви понабият малко за тия ламБи? Явно до сега не сте попадали на подходящия "досадник". Наздраве!
          КомунизЪма свърши ...тая ламба е купувана тогава и беше на ладата , и на ГТП то ме караха да я свалям ...заедно и с третия стоп ...наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            ВърнАх се от родителска и почти изпих на екс един ракий. Почвам да се освестявам полека - лека.

            Наздраве!
            Кат си дойдеш на Мене си,сподели Кой даскал е за убиване?

            Наздраве!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
              ВърнАх се от родителска и почти изпих на екс един ракий. Почвам да се освестявам полека - лека.Наздраве!
              Що на екс мъ, осъзнаваш в кво си се забъркала? Или или минаваш към известните алкохолици? Наздраве с Gentleman jack.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Трябваше да се отърся от стреса. Ай ще пия още една, да видим ще дойда ли на мене си.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Само да ви напомня, че копривата изобщо не съдържа толкова желязо колкото си мислите. Всъщност е точно десет пъти по-малко отколкото разказва мита.
                  Защо така ли?
                  Просто при анализите на химичните елементи съдържащи се в копривата, някой лаборант е сгрешил елементарната аритметика, и е сбъркал мястото на десетичната запетая. И са се учудили колко много желязо съдържа копривата, и това се е разпространило, и е станало голям мит.
                  Отишъл един 70-годишен дядо при андролога, да му се оплаче, че оная работа му виси все надолу..
                  - Докторе - все на 6 часа е, бре, мамка му..

                  доктора, като му видял ЕГН-то, и му било ясно, че няма оправия, му казал
                  - Дедо, железо нямаш - трябва да ядеш спанак!!!
                  -Колко, бе, дедовото?
                  - изяж един чувал, пък после ще видим..да го завъртим на 12 часа!

                  и контролен преглед след месец..

                  отива дядото след месец, и .. пак виси на 6 часа...

                  - Докторе?

                  - ти, дедо, колко чувала спанак изяде, бре?
                  - Ми.. ми два чувала..

                  - Ми ти, серсемино, си го превъртял бре!!!

                  ха наздраве...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Отръскай се като мокро куче на двора и ела на тебе си. Наздраве.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      Трябваше да се отърся от стреса. Ай ще пия още една, да видим ще дойда ли на мене си.

                      Наздраве!
                      Ха така,да можеш да мислиш трезво!

                      Наздраве!
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        То да знаете май... докато дойда на мене си ще си забравя заглавието. Не че е важно.

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          То да знаете май... докато дойда на мене си ще си забравя заглавието. Не че е важно.

                          Наздраве!
                          Споко, майна..
                          Току-що щерката - втори клас - ми даде задачката от даскалята - електронно комуникиране с тях - www.ClassDojo.цом
                          пароли, юзърски интерфейси... хайвана определено знае за какво става дума..
                          та, Виве, тур още един ракий, и се не притеснявай толкоз - все по-страшно ще става..

                          пък и Мия вече е голяма, така че - още що дертове те чакат...
                          не само тебе, де...
                          сипи си, сипвам и аз..

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            А, не се притеснявам, просто внезапен културен шок. Минава вече. За всеки случай си турих и маринована херинга върху нарязан и намачкан лук.

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве баровци
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве!
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 75 потребители онлайн. 0 потребители и 75 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X