Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
    Днес реших да обърна специално внимание на бирената инсталацийка, милата тя, откакто я имам никога не съм я оставял самичка.
    Винаги съм я мъкнал с себе си, последните три дена й изневерих с пвц Ариана, което тотално ме засрамва.
    Снощи се прибрах от Гришоебово към 11 утрепан от каране в еваната мъгла и дъжд.
    Баси, след 6 часа шофиране бях тотално изсмукан, а мога да сея една седмица наред от 6 сутринта до 9 вечерта-докато свърши горивото в резервоара на трактора, без да се уморя.
    Не знам дали някой е усещал някога силно бирено привличане, но колкото повече приближавах към дома, усещах силата на бирата.
    Колата в гаража, багажи-магажи горе и тихо слизам в мазата,докато вкарам ключа да отворя, само чувам как се налива бира, пяната шуми в ушите.
    Докато вляза и светна, кво да видя- пълна халбичка ме чака.
    Да живее бирата и тия които я обичат!
    Наздраве!
    Имам един приятел който също като теб е голям биролюбец(не че аз не съм), трябва да ви запозная. Както казва той - мога да спра всичко - цигари, месо, всякакъв друг алкохол, но бирата не мога. Наздраве ви! Аз съм на водичка, че нещо ме наболява бъбрека от вчера.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве, и аз на бира.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве, Тишо!

        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          Имам един приятел който също като теб е голям биролюбец(не че аз не съм), трябва да ви запозная. Както казва той - мога да спра всичко - цигари, месо, всякакъв друг алкохол, но бирата не мога. Наздраве ви! Аз съм на водичка, че нещо ме наболява бъбрека от вчера.
          Накарай го да дойде на събора с теб, да се набирим подобаващо.
          Имам приятел екстремист-бираджия на годините на баща ми, мрази мангалите колкото обича бирата.
          И всеки път като го видя набирен ми казва:Тишо искам да ги събера на мегдана и да ги зачеша с картечницата ама ме е страх, не щото ще ги очистя ,а защото после в панделата няма да мога да пия бира.
          Наздраве с наливно Шуменско и мусака по тертипа на Ивето.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добра вечер и наздраве, пичове!

            Отливам за Демис Русос...

            Наистина полека си отива едно цяло поколение изпълнители, с чиято музика сме израсли.
            Нека почива в мир!
            Последно редактирано от TigerHunter; 26-01-15, 17:25.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Поздрав за биреното ми братле.
              Наздраве, Тишо!

              Нещо безценно.

              Наздраве, бара!

              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Аз съм на загорка, че тренирам за Ст, Загора.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Аз съм на загорка, че тренирам за Ст, Загора.

                  Наздраве!
                  Май ти идва в повече тренировката, преумОрена ми се видиш! Наздраве!
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Налях си ракии!Наздраве!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      А преуморена, нема такова нещо. Тва е затишие пред ... бедствие.

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        А преуморена, нема такова нещо. Тва е затишие пред ... бедствие.

                        Наздраве!

                        Да му мислят Заралии!

                        Наздраве!
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добрах се до бара най-накрая...

                          Ракийка със салата от ряпа и моркови. Морковите повече от ряпата. Повечко оцет, и малко олио. Ммммм...

                          Ама да не ме помислите за извратен веган-суровояд. Имам си и джумерки минати през микровълновата, с червено пиперче...

                          Наздраве на всички.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            И всички гости на националната офроуд среща този уикенд, барабар с част от баровците.

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Добрах се до бара най-накрая...

                              Ракийка със салата от ряпа и моркови. Морковите повече от ряпата. Повечко оцет, и малко олио. Ммммм...

                              Ама да не ме помислите за извратен веган-суровояд. Имам си и джумерки минати през микровълновата, с червено пиперче...

                              Наздраве на всички.
                              Моркови се ядат с повече мазнина, за предпочитане зехтин иначе само ги абиш! Наздраве!
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве и от мен!
                                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X