Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Бе право отрязаните нокти - като на абрихта.

    Наздраве!

    А на паянтите?


    Наздраве!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      В кви ли филми се вкарва човек, само и само да не си вземе дизел.

      Наздраве!
      За мен по-голем филм е ремонт на ГНП на нафтово Мастурбиши, примерно. Имам и нафтови и бизгинови. От вчера даже и нафтов камион.
      Наздраве!
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        За мен поголем филм е ремонт на ГНП на нафтово Мастурбиши...
        120 лв и 24 часа в сервиз. Ко толкоз? И ремъците ми смениха междувременно.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          120 лв и 24 часа в сервиз. Ко толкоз? И ремъците ми смениха междувременно.

          Наздраве!
          За 120лв са ти сменили най-много симерината на ГНП
          Аз сега си играя с нафтовата Тойота, която върви, при това добре, против всякаква логика. Иска си новите бутала и останали боклуци. Вече е свежа като гнойна пъпчица, с ново окачване, некитайски уебед и куп още шукаритети. От няколко дни си има даже челно стъкло
          Ако слушкаш, ще ти дам едно кръгче Откакто съм с нея не ща да виждам Паджерото, като със задачата, да не го виждам е "натоварен" синът.
          Наздраве!
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            120 лв и 24 часа в сервиз. Ко толкоз? И ремъците ми смениха междувременно.

            Наздраве!
            Тоя фокус с ГНП-тата,малцина го могат,останалите само вземат парите...

            Наздраве!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              A, мнозина се опитаха да вземат и то доста повече. Ама доматите с колците не ядем - намерих човек и съм доволна.

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                A, мнозина се опитаха да вземат и то доста повече. Ама доматите с колците не ядем - намерих човек и съм доволна.

                Наздраве!
                Че как тъй?! М'чи колците са най-вкусното, ма дивойку?!
                Наздраве!
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве само да кажа.
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                    Наздраве само да кажа.
                    Приема се,Наздраве!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                      Колежката Румба е 23 годишна, руса и прекрасна дама. Ама за оскъдното облекло студеничко ще и е
                      Ама и тя това съжаляваше, че хвърлила сума ти усилия напразно!
                      наздраве!
                      Да се обади - ще и осмислим усилията!
                      Наздраве!
                      Р.П.(RFF) 0898677590
                      Пътна помощ
                      ДЕНОНОЩНО

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Не ти е крива бутилката, ами или не си сложил сондата както трябва и поплавъкът не е в правилна позиция, или има ядове с пълначката. Там има една съчма, която трябва да се търкала волно, когато няма налягане в пълнещата тръбичка. Зад нея има пружина, изкривена в единя си край - той трябва да е към тръбата а не към съчмата.
                        Наздраве!
                        Всичките тези неща ги знам, уж всичко направих както трябва, но не поема.
                        Ще има борба, но най-вероятно е от поплавъка. Понеже обръщах тръбичката в другата посока, наложи се да завъртя и поплавъка. Но тогава пък винаги клапана за 80% е затворен, та разпробивах валчето в което влиза тела на поплавъка за да може да работи както трябва.
                        Може при монтажа да не съм уцелил правилната дупка(та са доста наблизо, като едни други две дупки), та затова да прави номерата, но като отворя ще видя.

                        Наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                          Приема се,Наздраве!
                          Благодаря ти, Петров! Гледам тука всички некви коли работи, пък аз съм на тотално друга вълна и тая вечер не мога да превключа! Но Наздравето си е наздраве и ми е супер кеф

                          Наздраве!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            ...
                            Може при монтажа да не съм уцелил правилната дупка(та са доста наблизо, като едни други две дупки) ....
                            Наздраве.
                            Наздраве, Адаш и внимавай с дупките, щото...
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              Благодаря ти, Петров! Гледам тука всички некви коли работи, пък аз съм на тотално друга вълна и тая вечер не мога да превключа! Но Наздравето си е наздраве и ми е супер кеф

                              Наздраве!
                              Това, някога беше технически форум и ако не възразяваш колите са вид техника.
                              Наздраве!
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                                Това, някога беше технически форум и ако не възразяваш колите са вид техника.
                                Наздраве!
                                Неее, изобщо не възразявам, напротив - казвам, че аз нещо тази вечер нИ сЪ вписвам, но това не ми пречи да списвам Стига и ти, бе!

                                Наздраве!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X