Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Стига, де Вени...
    В 7-ми клас сме правили сех, все пак....
    Що си мислиш, че в 6-ти не разбират нищо, б@си...!.
    Ае, с мляко, разбира се..!!!.
    П.П. Разбират от всичко, мноо повече, отколкото си мислим ние..! А, пък за компютрите, да не говорим...
    Жоре, от една страна - да, тако си беше.
    От друга страна - то аз преписах само няколко реда от учебника, по който учат...
    И това, което ме пищиса - това е нищото, което учат. Не може в едно учебниче, дето е на трийсе и три страници написано, да бъдат събрани атоми, молекули, клитори, химично заместване, полов диморфизъм и полюс на батерия..

    И за домашно трябва да правя демонстрация на електрическа верига - то е за домашно на ученика, дето учи горните неща.

    Защо аз, бе.....???

    Пия си виното, викам наздраве за последно тая вечер, и си лягам...
    Баси и иликтрическата вирига...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве!
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Какъв секс в 7ми клас, бре? Майко мила, и на мен ми предстои да ги обяснявам тез чудесии с кървищата и електрическите вериги!

        Наздраве!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          ..... ....
          Бафмааму,

          атом, безполово размножаване, венерически болести, влагалище, горене, двустранен лост, електричен ток, зародиш, зигота, какавида, клитор, кръв, кръвоизлив, лагер, лост, макара, матка, менструация, металургия, нютон, полов диморфизъм, полюс на батерия, праволинейно движение, простата, развитие, реакция на опората, сила на натиск, скорост, сперматозоид, спирачен път, срамни устни, тегло, траектория, триене, хидростатично налягане, химично заместване, химично разлагане, химично заместване, химично съединяване, яйцеклетка, яйчници...
          Споко Вени!!
          Дани вече е 7-ми клас ....

          Ма никой не ми плаща "Даскалски" ...

          НАздраве!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            E тва за електрическите вериги си е пълна срамота!

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Жоре, от една страна - да, тако си беше.
              От друга страна - то аз преписах само няколко реда от учебника, по който учат...
              И това, което ме пищиса - това е нищото, което учат. Не може в едно учебниче, дето е на трийсе и три страници написано, да бъдат събрани атоми, молекули, клитори, химично заместване, полов диморфизъм и полюс на батерия..

              И за домашно трябва да правя демонстрация на електрическа верига - то е за домашно на ученика, дето учи горните неща.

              Защо аз, бе.....???

              Пия си виното, викам наздраве за последно тая вечер, и си лягам...
              Баси и иликтрическата вирига...
              Вени, изключителен изказ! С глас се смея, бе, човек! Писах те в Блясъците!

              Наздраве!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Вени го е загазил много,съчуствам му,бах ти програмите и учебниците.

                Наздраве!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Знаеш ли, не е Вени, ами сме всички! И особено децата! Онзи ден учихме с моята (3ти кл) по Човек и общество - пет пъти четох урока и не можах да отговоря на нито един въпрос от упражненията. Просто това е пълен абсурд и е написано ужасно нелогично и неразбираемо. А децата са на по 8 години..

                  Как ще ги учим, какво ще правим не знам.

                  Наздраве!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ам че, запишете се на опреснителни курсове бре ! Наздраве ! Че имаше забежки в 8-ми клас имаше, но поне учебниците бяха от по 330 страници !!
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Вили,всичко е от изчанчената ни образователна система,не знам само,кой по-дяволите одобрява учебниците.

                      Наздраве!
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ми и аз не знам. Все някой /идиот/.

                        Наздраве!
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                          Какъв секс в 7ми клас, бре? Майко мила,
                          Ми, тогава Ми беше първия път.... Няма как да го забравя... На хижа "Ком"...
                          Две седмици, преди да почна 7-ми клас...
                          Ае, айрян.!
                          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                          -----------------------------------------------
                          Питието определя съзнанието....
                          -----------------------------------------------
                          0887770735

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                            Ми и аз не знам. Все някой /идиот/.

                            Наздраве!
                            Болни мозъци и меки китки!

                            Наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                              Ми, тогава Ми беше първия път.... Няма как да го забравя... На хижа "Ком"...

                              Две седмици, преди да почна 7-ми клас...
                              Ае, айрян.!
                              И съм сигурен че сега като се замислиш,разбираш че нищо не си направил тогава
                              Наздраве "млекопиещ" дцзвер!


                              Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                И съм сигурен че сега като се замислиш,разбираш че нищо не си направил тогава
                                Наздраве "млекопиещ" дцзвер!


                                Наздраве!
                                Ми ти кво мислиш,нали докато го е подпрял и всичко е било свършило...

                                Наздраве!
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 66 потребители онлайн. 0 потребители и 66 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X