От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Отдавна трябваше да си отишъл да свикваш.
Ама в офиса,на топло и чисто е друго
Отдавна трябваше да си отишъл да свикваш.
Ама в офиса,на топло и чисто е друго

Тук са 92 потребители онлайн. 0 потребители и 92 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар