Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Аз не разбрах какво точно е станало, но съжалявам.

    Наздраве!

    P.S.
    Дава Стояне, за съжаление.
    Много неща се научават в живота.
    До колкото разбрах от тук, Уенди е банната по IP служебно.
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве

      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        До колкото разбрах от тук, Уенди е банната по IP служебно.
        Ми, не е много справедливо...
        Наздраве!

        Не знам подробности, разбира се.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Бе, то по тая логика аз и осем колеги оффроудъри требе да изгорим, че сме на един сървър...

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            .....
            Дава Стояне, за съжаление......
            .
            Цъ!! Най вероятно говорим за различни неща. Ма това е друг въпрос.
            А Иначе! Тихомир го баннаха заради Вили и Дани (обиди ги, не да не ги е). Не съм чел всички постове, ама доколкото разбирам и Уенди (съпругата на Тишо (много е готина между другото)) има грижи. Предишният път Тишо имаше бая основание за наказание де! Ма сега не го разбрах. Никой на никого не дължи обяснение де!
            Наздраве!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Хъм!? Винаги съм казвал, че животът е несправедлив! В този случай пряко ме засяга. Има случаи доста повече заслужаващи санкция и такива, дето не са чак толкова заслужаващи, ама се санкционират (и аз съм получавал такива). Това разбира се от моята камбанария.
              Смятам, че лични отношения НЯМАТ място в модерацията! Ма кой съм аз? На бодлива крава бог рога не дава!
              Наздраве!
              В нито една свещена книга не пише, че животът е справедлив. Много модератори са се отбивали в бара, Ясен като го поканим идва на сбирки. На събора е ясно, че Ясен ще ни уважи. Но Гоблин да ви дойде на крака и да не го отразите???
              Goblin! Знам, че при теб е още рано, но наздраве!
              Наздраве и на останалите!

              П.С. Прав си Стояне.
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Знам за какво баннаха Тишо, Стояне. Имаше за какво.
                Не знам какво е станало с Уенди.
                Но за обяснението си прав.
                Пише го в правилата.

                Справедлив или не, форумът е това, което е .
                Много познанства имаме тук.

                Съжалявам за всеки който се е разочаровал по един или друг начин и е напуснал.
                Вярно, имаме си телефоните повечкото, но е по-приятно да си кажем наздраве в бара, макар и виртуално.
                Сбирките са си друго на ръка.


                От мен, наздраве!

                Поздравявам Тишо и Уенди!

                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  На крака - с удоволствие, но де тоз късмет... засега само виртуално.
                  За несправедливия живот - има нюанси. Няма да ги излагам тук, задал съм си за правило да не развалям атмосферата когато не е абсолютно наложително и предпочитам да разчепквам недоразуменията на лично. Ако някой смята за наложително да ги разискваме на мегдана - няма проблем, но личното ми мнение е че е излишно. Поздрави и наздраве
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Дидо! Тука е Бар. Все едно да седнем в първата срещната кръчма, ама разликата е там, че можем ВИРТУАЛНО да се съберем повече хора. Като в една съвсем нормална кръчма всеки може да каже всичко. Тука не ми е ясно точно защо, ама заради "буквоядство" е санкциониран участник (в случая е обидил участник във форума! (даже двама)). Няма лошо! Правилата трябва да се спазват, ама ...
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Аз продължавам да твърдя, че тук се събираме с хора, с които ни е приятно и не търсим проблеми. Драмите са у "Дързост и красота" или квото там дават в момента.

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве, банда!

                        Крем карамелът е готов!

                        Гоблин, добре дошъл!
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          Дидо! Тука е Бар. Все едно да седнем в първата срещната кръчма, ама разликата е там, че можем ВИРТУАЛНО да се съберем повече хора. Като в една съвсем нормална кръчма всеки може да каже всичко. Тука не ми е ясно точно защо, ама заради "буквоядство" е санкциониран участник (в случая е обидил участник във форума! (даже двама)). Няма лошо! Правилата трябва да се спазват, ама ...
                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          Аз продължавам да твърдя, че тук се събираме с хора, с които ни е приятно и не търсим проблеми. Драмите са у "Дързост и красота" или квото там дават в момента.

                          Наздраве!
                          Може да се губя тук, но на сбирки винаги ми е било приятно да се събера с хората, с които съм се запознал тук. Дори и баннатите. Малии, как щяхме да обаняме с Тишо едни кебапчета на събора...
                          И това ще мине. Другото си го казахме по телефона с Тишо.
                          Багер, започнаха да го дават когато бях невръстно момче. Още го дават, а вече събирам УП - та.
                          Наздраве!
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение

                            Крем карамелът е готов! ...
                            Па сИпи по един тогава ! Наздраве !
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Ако ще ми се налага некой да ми свети докато си пия ракията - не мерси. Който желае - ми знае адреса и телефона и винаги е добре дошъл.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Всички знаем, че ТЪишо не си сдържа езика, и затова последва бан.
                                Колко заслужено, друг въпрос, има доста по-тежки случаи без реакция, ама както и да е.

                                Но някой сети ли се да попита Тишо, защо именно го е направил това с развързването на езика?
                                Или хайде, не да го попита, а да се постави на неговото място, за мъничко, и да види какво му е на него.

                                Да споменавам ли един израз за изпотен аграрник, а има и други подобни. Да, изтървани са между другото, но както Вили и Дани не познават характера и стила на изразяване на Тишо, така и той. Но нямаше драми и два реда сълзи...

                                Мисля, че е редно преди да започнем да се оплакваме на по-големите, да се опитаме да решим проблемите си сами. Явно,ч е в темата не стана, но съм сигурен, че ако си бяха написали по едно лично съобщение-щяха да се разберат без драми.

                                А и не е зле да сме по-толерантни един към друг, да се опитаме да разберем дали събеседника не казва нещата с чувство за хумор, а ние да го разбираме буквално... Писаната реч не е като прекия разговор. Повечето хора сме свикнали да се изразяваме в жив разговор. С писане не си удава. А тези на които им се получава им викаме писатели.

                                А тук няма такива, така, че имайте го предвид следващия път когато ви се стори, че някой ви обижда, и преди да се оплачете "нагоре".

                                Честито на рождениците, и наздраве на бара.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 56 потребители онлайн. 0 потребители и 56 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X