Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
    Ама за самолет - не казвам.
    Наздраве!
    Е,то няма и смисъл,всички жени сте родени авиаторки.

    Наздраве!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве, банда! Тази вечер имах възможността да си отмъстя Готинооооо!

      Наздраве!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        Ето едно мило обръщение
        Наздраве Вили и благодаря!
        Всеки си има идентичен начин на обръщение което е почти като подпис.
        Например набора Балчишки, ако не поздрави нас свинете с еван все едно не е той. Поне за мен.
        Тотално различно е на живо обаче, в писането може да си всеки ,но на живо си себе си.
        Наздраве на всички с бира!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          За дамите с либоФФ:

          Дами канят



          Дами канят е български игрален филм от 1980 г.


          • Няма марка, няма цена — специално снабдяване.

          • Когато говориш с мене ще мълчиш!

          • Абе, Пехливанова, ти знаеш ли че имаш страшни очи?

          • Телефонирва ли някой?

          • Вземи ме, лодкарьо, на своята ладия лека.

          • Сериозно, Екиме, да вземем да забегнем с тебе някъде, да изоставим тоя прованс. Не случих с моите бракове, не случих - първият се оказа пияница, вторият ме обърка професионално. Ми аз имам златна професия, фризьорка. Заради него напуснах. Искал да става белетрист; пък е алергичен - не ми дава да използвам никакви гримове, целият се изприщва — монолог на Надя Тодорова

          • Ми говорителките, не ги ли видиш какви са чуми в главите, една свястна фризьорка нямат.

          • Пуснали са портокали. Ще ме почакате ли малко... Ох, аз да слязат, че ще свършат.

          • — Айде бе, душа, к'во стана?
            — Ох, водата една такава топла, мека. Опрах си някои работи
            — диалог между Стефан Данаилов и Невена Коканова

          • — На доктор всичко се показва, а на съпруг нищо не се казва.
            — И на инструктор не се отказва
            — диалог между Стефан Данаилов и Невена Коканова

          • Внимавай, Екиме, тя е като Бермудския триъгълник - много гемии са потънали там... Още в гимназията разведе двама учители - един физик и един по трудово обучение.

          • Како, сега тебе вика. — реплика на Мария Статулова към "етърва й" Невена Коканова, която иска да остане насаме със Стефан Данаилов, но малко преди това, тя самата е отпратила конкурентката си със същите думи, че майка й, т.е. свекърва й я вика.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
            Добър вечер, наздраве братлета и сестрички!

            Паце само да офъкам градините и ще прескоча да видим защо бирената не пуска бира.
            Ще взема двата крана и нов кег ,ако трябва и бирената си ще домъкна в случай, че не успеем, но трябва да тръгне.
            Слушам си ритъм и блус от тазгодишния блусфест в Лондон по ббс радио 2 и се разбивам от кеф.Няма по яко мезе за наливна бира.

            В момента съм я игнорирал,има по-малко от половин кег Каменица,но гадината произвежда само пяна и съм я отсвирил...
            На Болярка двуцевка съм и не се пеняви.

            Наздраве!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Аз съм на сок от бъз!

              Наздраве
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Аз пък съм на Старопрамен, който Ясен донесе снощи
                Наздраве на всички!
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Аз си легам.

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                    Наздраве, банда! Тази вечер имах възможността да си отмъстя Готинооооо!
                    Наздраве!
                    Отмъщението е хубаво нещо,надявам се,че не си убила някой.

                    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                    Аз съм на сок от бъз!
                    Наздраве
                    Да не си се повредила нещо!?
                    Веднага да си сипеш бир!

                    Наздраве!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      На Фанта хмел.
                      Наздраве!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        На замотана глава - наздраве!
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            В момента съм я игнорирал,има по-малко от половин кег Каменица,но гадината произвежда само пяна и съм я отсвирил...
                            На Болярка двуцевка съм и не се пеняви.

                            Наздраве!
                            Само да изора градините и ще пием наливна, че днес ми идеше да се обеся от яд на калпавите устатници, балура станал колкото боя на къщата, друг- тиквите му стоят , а им казах да ги изчистят преди седмица.
                            Една женица ме разсмя отвсякъде, да е към 65 лазарника и преди да вляза гледам ,че си е направила купчета от пипера и доматите.
                            Вика ми: Тихо, мразя да ги горя в двора и докато изореш съседната градина ще съм готова.
                            Съгласен, ора съседната градина и се чудя как ще ги изкара тия купчини сама без магаре и каруца?
                            Тая лелка по едно време изскочи с едно АТВ и ремарке, вярвайте ми, идваше ми да падна под трактора от кеф.Изчисти си градината, аз я изорах и ми подари шише ракия и чесън на майка ми за сеене.
                            Наздраве на всички!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Курбан ще да прави някой...

                              Миналата седмица ми "думнаха" джипа, който не е мой и от него ми откраднаха неща, които обикновено не стоят там. И-иии... хиляда и седемстотин лева назад!
                              Тази вечер, прибирам се с Пе-то от фехтовка, удрям една бира, отивам до магазина с Гриш@ба и след минутка чувам алармата на колата... Гриш@ба заеб@х вкъщи, а аз по стъпалата между етажите..., измъквам се като червей от кука (овреме се сетих, че съм монтирал датчик за движение и ламБа пред входа) и какво да видя - оня тича по баира надолу, а колата ми отворена!!! Видях го в коя кола се шмугна... ама що реших да му търся съучастника - не знам! Пък и що реших, че не е сам - въобще не знам...
                              Скрих се и запалих цигара.
                              Колата в която бях сигурен, че е единият от тия дето искам да ги пипна се върна до мястото на моята кола и мен. Започнаха маневри. Излизам от храсталака, пушейки нехайно към тях и... с мръсна газ на задна... едва се отървах.

                              Курбан ще да прави някой... ама не аз!!!

                              Наздраве!

                              п.п Ще става интересно...
                              А, Ива що не ми говори!? Не знам
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                                Курбан ще да прави някой...
                                Какви си ги заформил?
                                Седи да пием по едно.
                                Наздраве!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X