От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Малко си взел, дано и утре е на промоция.
Наздраве!
Малко си взел, дано и утре е на промоция.
Наздраве!
!
...утре ...ще го мислим , промоцията е цяла седмица
Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар