От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Малко си взел, дано и утре е на промоция.
Наздраве!
Малко си взел, дано и утре е на промоция.
Наздраве!
!
...утре ...ще го мислим , промоцията е цяла седмица
Тук са 61 потребители онлайн. 0 потребители и 61 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар