Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Налех си още едно вино, ма ми свърши пицата . Наздраве !
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Я сичкото бар окъсало на кой суичъра му малък на кой бирата му студена на друг пък пицата му малко.....само на леля ви и ракията и стига и салатата и панирания кашкавал.....а чичовото и доди тамън за настроение ............
      Ха Наздраве !
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ние с Веселка бяхме на механа, и тъкмо се прибирам. Наздраве на компанията, на мен ми стига това което консумирах на кръчмата, та сега ще се въздържа.

        И пак наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
          И точно на 22-ри ще съм втора смяна до 22 часа
          Митак не можеш ли да се уговориш с колега, да ти вземе смяната и после ще му я върнеш като той е на зор.
          Иначе ще трябва на връщане да съм на тръни, докато отскоча до Ивански да разтоваря от кеговете, несигурен в пълнотата им.
          Ако наистина няма да дойдеш, ще мина, ще те почерпя на отиване и подаря това магнитно наздраве Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF3388.jpg
Прегледи:1
Размер:112.9 КБ
ID:5621512.
          Жив и здрав братле!

          Наздраве братлета!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве !
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добър вечер! До сега имах гости! Вие как сте? Сега ще чета!

              Наздраве!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Вили оставиха ли ти душа да четеш.......аз обикновенно след гости почвам да сричам...щото съм дигнала градус, охлаждането ми отказва..
                А наздраве!
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Аа, екстра съм - тя моята дружка /пък и аз/ скромна - хапнахме, малко пийнахме и си отиде

                  Наздраве! С бир!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                    Благодаря Веси. В селото има хотелчета , къщи за гости , кръчми , така че дигай моя приятел и идвайте на екскурзия по Македонско.
                    Здравейте и от мен!
                    Ох, наистина си заслужава това прекрасно място да се види, защото на снимките ахваш, а сигурно на живо ти спира дъхът! Ама твоят приятел е тежичък за дигане, а и Македонско и шопка/моят баща е от едно село над Своге/ на едно място дали няма да му дойдат в повече на Кольо!

                    А наздраве, че аз пък карах и сега трябва да наваксам!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Треска за живо наздраве ме тресе и става вече седмица мъка откак ора царевичните места блокажи, буксуване, кал, мизерия.
                      То от мъглите сутрин става още по лигаво и днес, докато чакам пладне си обух равчето с нови цървули за зимата- гудрич уинтър слалом и пак едно на ум за Пейна, че уж дават да се разваля след 15-ти.
                      Пък старите зимни имат хляб за още едно лято, а стаичката където ги държа в бившия краварник мишките я изяли съдейки по говната.
                      А там ми е седлото -кавалерийско от първата световна ,трофей подмладен в уестърн нюанс.
                      Нахапал го мамицата му и мики маусНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF3384.jpg
Прегледи:1
Размер:165.8 КБ
ID:5621514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF3382.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5621515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF3386.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:5621516,че си го прибрах в мазата без паткани до наливната.
                      Наздраве лукинг форуърд за Пейна!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добра вечер и едно късно наздраве и от мен
                        Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве, Сонче! Да е късно, колко да е късно...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Здрасти, Сонче Как я караш?
                            Наздраве!
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Здрасти, Сонче Как я караш?
                              Наздраве!
                              Здравей, карам я някак си .... Даааже страхотно я карам ....(няма пеещо смайли тук)
                              Наздраве и на двама ви
                              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                На мен ми пяха ..Свириии свириии щурчееее
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X